Football Referee Simulator APK Hileli 5.6 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Football Referee Simulator APK, oyuncu top oyununun sonucuna veya ilerleyişine karar veren önemli bir figür olan hakem olduğunda eksiksiz bir deneyim olacaktır.

Football Referee Simulator APK Hileli 5.6

Genel bakış Football Referee Simulator

İsim Football Referee Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 10+
Son Sürüm 5.6
Boyut 280.3 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Vladimir Pliashkun
Fiyat $0,49
Google Play Linki com.VladimirPlyashkun.FootballReferee
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Futbolda hakem, herhangi bir takımın başarısını veya başarısızlığını belirleyen çok önemli bir figürdür. Bu nedenle, bu oyun her şeyi mutlak bir hassasiyetle simüle edecek ve aynı zamanda herkesin profesyonel hakem olmanın ne kadar büyük veya yorucu olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

En iyi futbol hakemi ol

Futbol Hakemi Simülatörünün içeriği ve ritmi, alışılagelmiş futbol oyunundan tamamen farklıdır, hakemin hissiyatı ve deneyimi de tamamen farklıdır. Görevleri oyuncuların hatalarını veya sorunlarını tespit etmek olduğundan, hakemin işlevi çeşitli olabilir ve birçok pozisyona dağıtılabilir. Oyun bariz bir şekilde çoğalacak ve oyuncu her top oyununda hata bularak sürekli olarak sağlam bir kariyer inşa etmelidir.

Geniş unsurlarla ilham verici bir kariyer

Oyuncular, iyi bir itibar kazanmak için sayısız uluslararası veya yerel futbol maçına katılmak zorunda kalacaklar ve işleri stresli ama büyüleyici. Takımları doğrudan kontrol etmek yerine gelişmeleri takip edip takip etmeli, böylece oyunun kurallarına göre hataları tespit etmeli ve makul cezalar vermelidir. Her şey manuel olarak yapılır, bu nedenle oyuncuların ek sorunlardan kaçınmak için doğru algıya sahip olması gerekir.

Advertisement

Her hatanın sonucuna karar verin

Her oyuncunun hücumu, birden çok bakış açısına veya zaman çizelgesine dayalıdır ve Futbol Hakemi Simülatörü, gerçek zamanlı olarak bir dizi ayrıntılı liste veya kanıt üretecektir. Bu, insanlara futbol kurallarına veya birçok sorunla nasıl başa çıkacaklarına erişim sağlar ve böylece itibarlarını artırır. Her hatanın sonucunu belirleme süreci, oyunun ruhunu veya dengesini de etkileyerek işleri daha ilginç ve karmaşık hale getirecektir.

Birçok uluslararası maça katılın

Uluslararası futbol maçlarında hakemlik yapmak herkesin hayalini kurduğu, hatta hevesle beklediği, dört gözle beklediği en büyük onurdur. Hakem olarak katılan oyuncular, kurallarla ilgili bilgiler kaybedileceğinden, herhangi bir kuralı veya sorunu akılda tutmalıdır. Başka bir deyişle, her oyuncunun kararları ve yargıları manueldir, eğer yanlış kararlar itibarı büyük ölçüde etkiler.

POPÜLER OYUNLAR hakkında haberleri okuyun

Tüm ünlü futbol maçları gerçek zamanlı kayıtlara sahip olacak ve futbol hakemi simülatörü onu zengin bir bilgi kaynağı yapacak. Hakemin kararları veya müdahaleleri de açıkça listelenmiştir, böylece oyuncu makul bir şekilde kişisel bilgisine veya idaresine katkıda bulunabilir. Harika olan şey, bir oyuncunun maçı gazetede yayınlanabiliyor, böylece olağanüstü bir performans sergilerlerse insanlar itibarlarını geniş çapta öğrenecekler.

Advertisement

Çeşitli dış faktörler maçı etkiler

Hakem hakkında çok konuşulduğu veya seyirciden veya iki takımdan memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda hakemin işi baskıyla doludur. Sadece bu da değil, dış çevreden gelen faktörler de hakemin sonuçlarını etkileyerek oyunu daha ilginç hale getirebilir ve herkesin becerilerini zorlayabilir. Uluslararası futbol maçları, birçok hakemin final skorunu şekillendirmek için kendi argümanlarının kullanıldığı diğer hakemlerle koordinasyon içinde olacaktır.

Çözüm

Futbol hakemi simülatörü, hakem deneyiminin yeni ve egzotik olması bakımından normal bir futbol oyunundan tamamen farklıdır. Ayrıca, her takımdaki oyunculardan gelen gelişmeler veya ihlaller de dahil olmak üzere, insanların bu oyunun oynadığı rolü daha iyi anlamasını sağlar.

İndir Football Referee Simulator [280.3 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş