FM 23 APK Hileli 14.4.0 (All) (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

FM 23 APK PC - Android - İOS Cihazlar İçin Heyecan Dolu Menajerlik Tecrübesi Sunuyor! FM 23 APK İndir Ve Hileli Özellikleri Sınırsız Olarak Hemen Kullan!

FM 23 APK Hileli 14.4.0 (All)

Genel bakış FM 23

İsim FM 23
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 14.4.0 (All)
Boyut 1.4 GB
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici SEGA
Fiyat ₫249.000
Google Play Linki com.sega.soccer.eleven
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

FM 23 APK Full Agents Nedir?

Lisanslı futbolcularla takımınızı kurup menajer olma deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil bir futbol oyunudur. Genç futbolcuları yetiştirebilir, takım taktiklerinizi belirleyebilir ve yeni oyuncuları kadronuza transfer edebilirsiniz.

Oyun içerisinde düzenlenen lig ve kupalarda online olarak diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz. Futbol hakkında bilginizi ve tecrübenizi kullanarak en iyi futbol takımını oluşturmaya çalışabilirsiniz.

Advertisement

Fm 23 Beta Download ile takımınızın eksik olduğu zayıf özellikleri tespit edebilir ve bu yönleri güçlendirmek için antrenman planı düzenleyebilirsiniz. FM 23 APK erken erişim ile birlikte oyunu ilk oynayanlar arasına katılabilir ve avantaj elde edebilirsiniz.

FM 23 APK Free Download ile mobil oyunu hileli olarak Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. FM 23 APK Facepack ile hileli özellikleri kullanabilirsiniz.

FM 23 APK oyunu, “SEGA” tarafından geliştirilen mobil bir menajerlik oyunudur. Sitemizden ücretsiz olarak sunulan mobil oyunu bedava olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İndir FM 23 [1.4 GB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş