Fallout Shelter Hile APK 1.14.19 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Fallout Shelter Mobil Oyununda Hile Kullanarak Tüm Özellikleri Açmak İster Misiniz? Fallout Shelters İle Eğlenceli Bir Macerada İnsanlığı Kurtarmaya Hazır Mısın?

Fallout Shelter  Hile APK 1.14.19

Genel bakış Fallout Shelter

İsim Fallout Shelter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.14.19
Boyut 38.33 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Bethesda Softworks LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bethsoft.falloutshelter
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Fallout Shelter Hile Nedir?

Mobil hile oyunu içerisindeki temel amaç, nükleer bomba sonucunda savaşın olumsuz, yıkıcı ve öldürücü etkilerinden insanlığı korumak için sığınak inşa etmektir.

İnşa ettiğiniz sığınakları artırabilir, farklı amaçlara hizmet eden yaşam alanları oluşturabilir, gündelik olarak oynayabileceğiniz oyunda oldukça keyifli bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Oyun içerisinde ilerlemek için kaynak kullanılması gerekmektedir. Hile eklentisi sayesinde sınırsız kaynak kullanımına sahip olabilirsiniz. Fallout Shelter Nasıl Oynanır diyorsanız, öğreticiyi kullanarak yardım alabilirsiniz.

Fallout Shelter Online oyunu içerisinde diğer kullanıcılarla rekabet içerisine girebilirsiniz. Mobil hile oyununu Fallout Shelter İndir ile sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fallout Shelter Hile APK oyunu, “Bethesda Softworks LLC” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulan oyun, “Simülasyon Oyunları” kategorisinde listelenmektedir.

İndir Fallout Shelter [38.33 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş