Drivers Jobs Online Simulator Hileli APK 0.148 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Drivers Jobs Online Simulator, güvenliğinizi sağlamanız ve hareketli görevlerinizi tamamlamanız gereken heyecan verici sürüş görevleri oluşturur. Yolculuklar, oyunculara birçok farklı konum ve rotada seyahat ederken daha fazla deneyim kazandıracak.

Drivers Jobs Online Simulator  Hileli APK 0.148

Genel bakış Drivers Jobs Online Simulator

İsim Drivers Jobs Online Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 0.148
Boyut 13.77 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Dynamic Games Ltda
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dynamicgames.driversjobsonlinesimulator
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bir sürücü olarak navigasyon yapabilir ve rotaları değiştirebilirsiniz. Oyunda kullanılan tüm araçlar, kullanım için açılması gereken öğelerdir. Oyunculara seyahatleri için harika öneriler sunulacak ve her şeyin daha sorunsuz çalışması sağlanacak.

Arabaların dünyasını keşfedin

Drivers Jobs Online Simulator'daki tanıdık araç modelleri bir grup olarak sunulacak. Oyuncular çok sayıda araca sahip olabilir ve bunları koleksiyonlarında bulundurabilirler. Medya iletişimi, ekrandaki sanal konsol aracılığıyla yapılacaktır. Aksiyonun tamamı hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açılarından gösterilecek ve bunlar birlikte dinamik olarak değişiyor. Trafik dünyası, zorluk olarak görünen birçok engelle karşılaşacak. Yollar, size daha gerçekçi bir his veren 3D görüntü kalitesiyle yeniden oluşturulur.

Oyuncular, en geniş araç yelpazesine sahip olmak ve yenilerini açmak için mağazadaki güçlerini kullanır. Grubu genişletmek istiyorsanız daha fazla paraya ihtiyacınız olacak. Kamyonlar en benzersiz tasarlanmış araçlardır. Bu büyük kamyonla herhangi bir nakliye görevini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca oyuncular önerdiğimiz otobüsleri kullanarak birçok müşteriye hizmet verebilirler. Göreviniz basitleştiğinde, oyuncular hareket etmek için arabaları kullanabilir. Her araç tipi farklı siparişlere uygun olacak ve bunlar seçilip belirtilecektir.

Advertisement

Profesyonel bir sürücü olun

Driver Job Online Simulator'da taşıma işlemini yapacağınız rota rota olarak belirlenecektir. Sistem bu yol için talimatlar sağlayacaktır ve bunları işlemi daha kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz. Her komut yürütme için programlanacaktır. Ekranın köşesindeki harita, izlemeniz gereken doğru yolu gösterecektir. Seçtiğiniz araç üzerinde en iyi kontrole sahip olduğunuzda yolculuğunuz güvenli olacaktır. Oyuncuların mücadeleyi üstlenmek için aracı özgürce seçmelerine izin vereceğiz.

Yol performansını anlama unsurunun yanı sıra, oyuncuların en etkileyici arabalara da sahip olmaları gerekir. Mağazanın sunduğu modeller sadece ana rengi veya sade dekorasyonu taşıyacak. Değiştirmek için sağlanan çıkartmaları uygulayabilirsiniz. Arabanız daha kişisel bir tarza sahip olacak ve yoldan geçenlerin dikkatini çekebilecek. Araba aksesuarları da set olarak mağazada bulunmakta ve anahtar kelime ile aranabilmektedir.

Gezi galerisinde bir gezi kaydedin

Drivers Jobs Online Simulator'da her yolculuk sizin için harika bir deneyim. Sonuç olarak sistem, oyundaki yolunuzu gösteren muhteşem sahneler oluşturmuştur. Araç videosunda, hareket halindeki zorluklarla başa çıkmak için araç fotoğrafları ve video talimatları yer alacaktır. Yolculuğun sonunda sipariş tamamlandığında ve günlük işlerinizi bitirebileceğiniz zaman, oyuncuların eğlenmesi için iyi bir zaman olacaktır. Bu aktiviteye hizmet etmek için oyunda canlı bir uçuş güvertesi oluşturulacak.

Advertisement

Sadece başarıda liderlik

Sürücü İşleri Çevrimiçi Simülatörü, kullanıcının farklı araç türlerini kontrol etme becerilerini göstererek, bir sürücü olarak yolculuklarını yapmasına olanak tanır. Siz hareket ettikçe sırayla farklı büyüklükteki arabalar ve kamyonlar kullanılacaktır. Her yolculuk, yeni bir yere, yeni rotaları deneyimlemeye ve karşılaştığınız tüm zorlukların üstesinden gelmeye yönelik görevinizdir. Oyuncular, sahip olduğunuz arabaları sakladığınız yerde koleksiyonlarını oluşturabilir veya daha basit bir şekilde yükseltebilirler.

Temel işlev

  • Sistemin planlanmış rotalarında sürüş yapmayı deneyin ve performansınızı artırın.
  • Sistem hareketinizi takip edecek ve rotanızı trackpad'e kaydedeceğiz.
  • Oyuncular araba koleksiyonlarını oluşturabilir ve belirli arabaları kullanabilirler.
  • Yeni yerleri keşfedin ve günlük görev listesinde size verilen tüm siparişleri tamamlayın.
  • Ödüller, oyuncular parkuru tamamlayıp zorlu taşımayı teslim edip bitirdiğinde dağıtılacaktır.
İndir Drivers Jobs Online Simulator [13.77 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş