Critical Strike CS Hileli APK 13.009 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Critical Strike Oyununda Rekabetçi Bir Mücadele Seni Bekliyor! Critical Strike CS Counter Terrorist Online FPS Oyununda Silah Kullanarak Rakiplerine Saldırı Yap!

Critical Strike CS  Hileli APK 13.009

Genel bakış Critical Strike CS

İsim Critical Strike CS
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 13.009
Boyut 1.18 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici VERTIGO GAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.critical.strike2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Critical Strike Online FPS Nedir?

3 boyutlu grafiklerle birlikte tasarlanan çok oyunculu bir FPS (First Person Shooter) oyunudur. İki takımın silahlı saldırı yaparak farklı oyun türlerinde birbirlerini etkisiz hale getirmesi üzerine kuruludur.

Critical Strike CS oyunu içerisinde nişan alma ve ateş etme kabiliyetinizle düşman takımındaki oyunculara hasar verebilirsiniz. Counter ya da Terorist olarak takımınızı seçebilirsiniz.

Advertisement

6 farklı haritayı içerisinde bulunduran Critical Strike Portable oyunu, +20 çeşitli silahı kullanmanıza olanak tanımaktadır. Farklı oyun türlerinde hileli kullanarak rakiplerinizle mücadele etmek ister misiniz?

Critical Strike Roblox oyununda geliştirilmiş kontrol seçeneklerini kullanabilir, karakterinizi ekranın üzerindeki sanal tuşlarla kolayca yönlendirebilir, sınırsız para hilesi kullanabilirsiniz.

Kendi takımınızla, online oyuncularla ya da arkadaşlarınızla oyunlara katılabilirsiniz. Critical Strike APK Oyun İndir ile oyunu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

“​​VERTIGO GAMES” isimli geliştirici tarafından 16 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulan Critical Strike Hileli APK oyunu, “Aksiyon Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır.

İndir Critical Strike CS [1.18 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş