Construction Simulator 3 APK Hileli 1 (Level Sınırsız)

Gilberto Terry -

Construction Simulator 3 Lite APK Oyunu İçerisinde Eğlenceli Simülasyon Deneyimine Katılmak İster Misiniz? Construction Simulator 3 APK İndir Ve Ücretsiz Oyna!

Construction Simulator 3 APK Hileli 1

Genel bakış Construction Simulator 3

İsim Construction Simulator 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1
Boyut 673.3 MB
Hileli Level Sınırsız
Kategori Simülasyon
Geliştirici astragon Entertainment GmbH
Fiyat 4,99 US$
Google Play Linki com.astragon.cs3
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Construction Simulator 3 APK Son Sürüm Nedir?

Gerçek iş makinelerini kullanarak birçok farklı yapıyı inşa etmek ister misiniz? Construction Simulator 3 PC oyunun ardından mobil cihazlar için kullanıma sunuldu!

Hileli oyunu Alp Dağları içerisindeki bir harita üzerinde geçmektedir. Harita 10 kilometre kare büyüklüğünde, 3 boyutlu ve çeşitli doğa şartlarını kullanıcılara sunmaktadır. Oyun içerisindeki temel amaç, iş makinalarını kullanarak görevleri yerine getirmektir.

Hileli oyunu içerisinde dünyaca ünlü 14 iş makinası markasının araçlarını kullanabilirsiniz. MAN, Bell, BOMAG, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG, MEILLER Kipper ve WIRTGEN GmbH gibi markaların, 50’den fazla iş makinesini kullanma deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Advertisement

iOS ve Android sistemli cihazlar için sunulan hileli oyununa akıllı cihazlarınızdan katılabilirsiniz. Construction Simulator 3 İndir bağlantısını kullanabilir ve ücretsiz bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz.

Construction Simulator 3 APK Lisans sorunu yaşıyorsanız, oyunun hileli versiyonunu kullanarak güncel sürümü deneyimleyebilirsiniz. Construction Simulator 3 Multiplayer ile arkadaşlarınızla birlikte oyuna katılabilirsiniz.

Construction Simulator 3 APK oyunu, “astragon Entertainment GmbH” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Gerçekçi bir deneyimi tecrübe edebileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

İndir Construction Simulator 3 [673.3 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş