Car Simulator San Andreas APK Hileli 0.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Car Simulator San Andreas Son Sürüm Oyununda Süper Arabaları Kullanın! Car Simulator San Andreas Araba Hilesi Son Sürüm İle Tüm Araçların Kilidini Açabilirsiniz!

Car Simulator San Andreas APK Hileli 0.3

Genel bakış Car Simulator San Andreas

İsim Car Simulator San Andreas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.3
Boyut 332,3 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Sad City, 17
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.unhappy.carsimulator.sanandreas
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Car Crash Simulator San Andreas APK Nedir?

 Araba sürme simülasyon deneyimini tecrübe edebileceğiniz hileli mobil oyun içerisinde oldukça keyifli ve eğlenceli vakit geçirmeye hazır mısınız? Sokak yarışlarında isminizi duyurabilecek misiniz?

Mobil oyunda spor arabalarla yarış yapabilir, aracınızı belirli bir süre içerisinde önceden belirlenen konuma park etmeye çalışabilirsiniz. 3 boyutlu olarak geliştirilen ve gerçekçi bir yapı üzerine kurulu olan hileli mobil oyun içerisinde araba sürüşü yapabilirsiniz.

Advertisement

Hileli mobil oyun farklı seviyelerden oluşmaktadır. Car Simulator San Andreas APK Hileli oyununda tüm seviyeleri kolayca açabilirsiniz. Car Simulator San Andreas APK Para Hilesi kullanabilirsiniz.

Car Simulator San Andreas APK Unlimited Money ile birlikte istediğiniz kadar oyun parasına sahip olabilir ve araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Sürüş esnasında kamera açılarını değiştirebilir ve değişken hava koşullarında eğlenceli sürüşe katılabilirsiniz.

Car Simulator San Andreas APK oyunu, “Sad City, 17” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir araba simülasyon oyunudur.

İndir Car Simulator San Andreas [332,3 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş