Cafeland Hileli APK 2.24.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Cafeland Hileli Özelliklerini Kullanarak Oyunda Oldukça Hızlı Bir Şekilde İlerleyin! Cafeland Hilesi İle Tüm Özelliklerin Kilidini Kolayca Açabilirsiniz!

Cafeland  Hileli APK 2.24.4

Genel bakış Cafeland

İsim Cafeland
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.24.4
Boyut 437.16 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici GAMEGOS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gamegos.mobile.cafeland
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Cafeland Restoran Oyunu Nedir?

Aşçılık ve işletme deneyimini bir araya getiren hileli oyunu içerisinde, küçük bir büfe sahibi olarak işletmenizi yönetebilirsiniz. Büyük bir restoran olmak amacıyla müşterilerinize hizmet verebilir, farklı türdeki yemekleri pişirebilir ve dükkanınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Cafeland Hileli APK 2022 oyunu içerisinde 500’den fazla tarif ile yemek pişirebilir, müşterileri çekmek amacıyla menünüzü zenginleştirebilirsiniz. Gelirinizi artırdıktan sonra işletmenizi genişletebilir ve kişisel zevkinize göre dekorasyon yapabilirsiniz.

Advertisement

Cafeland Dekorasyon Örnekleri ile fikir sahibi olabilir, 1000’den fazla çeşitli eşya seçeneğini kullanarak kendi tarzınızı işletmenize yansıtabilirsiniz. Liglere katılabilir, ünlü bir işletme olmak için mücadeleye girebilirsiniz.

Cafeland APK Son Sürüm oyunun güncel versiyonunu oynayabilir, yeni güncellemelerle birlikte son eklenen özellikleri kullanabilirsiniz. Cafeland Para Hilesi ile birlikte oyunu sitemizden cihazınıza indirebilirsiniz.

Cafeland APK oyunu, “​​GAMEGOS” tarafından geliştirilmiştir. 2 boyutlu tasarıma sahip mobil hileli oyunu, eğlenceli bir gündelik oyundur. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

İndir Cafeland [437.16 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş