SimCity BuildIt APK Hileli 1.54.6.124220 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Simcity Para Hilesi Cepde Özellikleri İle Birlikte Oyun İçerisinde Sınırsız Kaynakları İstediğin Kadar Kullan! Simcity Buildit APK Oyununda Hayalindeki Olağanüstü Şehri Oluştur!

SimCity BuildIt APK Hileli 1.54.6.124220

Genel bakış SimCity BuildIt

İsim SimCity BuildIt
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.54.6.124220
Boyut 168.95 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.game.simcitymobile_row
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

SimCity BuildIt Nedir?

Başkan rolünü üstlenerek şehrinizi geliştirmeye çalıştığınız çevrimiçi bir hileli oyunudur. Hayal gücünüzle birlikte istediğiniz tasarımdaki binaları şehrinize inşa edebilir, ticari ve ekonomik faaliyetleri yönetebilirsiniz.

Simcity APK Son Sürüm 2022 oyununda halkınızın sizden memnun olması ve şehrinizin ekonomik güce kavuşması için zorlu kararları vermeniz gerekmektedir.

Advertisement

Halkınızın refah düzeyini artırmak ve onlara güvenli bir hayat sunmak için girişimler yapabilirsiniz. Yeşil alanlar ile şehrinizi çevreleyebilir, akarsuları şehrinizden geçirebilirsiniz.

Diğer oyuncularla yardımlaşabilir, savaşabilir, kendi takımınızı kurabilir ya da başka bir takıma katılabilirsiniz. Simcity Buildit Hileli kullanarak çok kısa bir süre içerisinde hızla gelişebilirsiniz.

Simcity Hileli APK 2021 Son Sürüm oyununu sitemizden Android sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz. Hileli ve oyun eklentilerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Simcity APK oyunu “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilmiştir. Çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz oyun, strateji, rekabet ve simülasyon deneyimi üzerine kurulmuştur.

İndir SimCity BuildIt [168.95 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş