Gold and Goblins Hileli APK 1.34.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Gold And Goblins Hileli APK Oyunu İçerisinde Altın Aramaya Hazır Mısınız? Gold And Goblins APK Hileli Oyunu İçerisinde Sınırsız Kaynağa Sahip Olabilirsiniz!

Gold and Goblins  Hileli APK 1.34.0

Genel bakış Gold and Goblins

İsim Gold and Goblins
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.34.0
Boyut 109.88 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici AppQuantum
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.redcell.goldandgoblins
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Gold And Goblins APK + Hileli Nedir?

Altın arayışı yapmak için madenlerde goblinleri kullanarak kazı yapabileceğiniz mobil bir hileli oyunudur. Oyundaki temel amaç goblinleri geliştirmek ve yer altı kaynaklarını bulmaya çalışmaktır.

Gold And Goblins APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil hileli oyununu, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Advertisement

Gold And Goblins APK Download oyunu içerisinde seviyeleri tamamlamaya çalışabilir, madenci goblinleri geliştirebilir ve yeteneklerini yükseltebilirsiniz. Sandıkları açabilir ve sürpriz ödüllerle karşılaşabilirsiniz.

Gold And Goblins İdle Digging APK oyuncularına özel olarak düzenlenen haftalık etkinliklere katılabilir ve ünvan kazanabilirsiniz. Değerli mücevherleri elde edebilir ve ender hazineleri toplayabilirsiniz.

Gold And Goblins İdle Merger APK oyunu 3 boyutlu grafikler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Madenlerin karanlık derinliklerinde sizi bekleyen bir sürü esrarengiz şey bulunmaktadır.

Gold And Goblins APK oyunu, “AppQuantum” isimli oyun geliştiricisi tarafından “PEGI 3” sertifikası ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

İndir Gold and Goblins [109.88 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş