Bloody Bastards APK Hile 3.2.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bloody Bastards Mod APK Hilelerini Kullanarak Rakiplerini Hızla Alt Etmek İster Misin? Bloody Bastards Android Oyun Club Ve Birçok Platformda Seni Bekliyor!

Bloody Bastards APK Hile 3.2.3

Genel bakış Bloody Bastards

İsim Bloody Bastards
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.2.3
Boyut 70.5 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Tibith
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tibith.badboxing
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para

Not: kök gerektirir

Tanımlama

Bloody Bastards APK 2022 Nedir?

Oldukça yüksek bir tempo içerisinde dövüş mücadelesine katılabileceğiniz ortaçağda geçen bir hile oyunudur. Seçeceğiniz karakteriniz ile birlikte rakiplerinizi etkisiz hale getirmek temel amacı oluşturmaktadır.

Mobil oyun içerisinde online olarak dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcı ile mücadele edebilirsiniz. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan sanal tuşları kullanarak, karakterinizin sağ ve sol elini ayrı ayrı kumanda edebilirsiniz.

Bloody Bastards APK Hile özellikleri ile birlikte çekiç, kalkan, zırh, gürz, balta ve hançer gibi birçok silahı ve ekipmanı kuşanabilirsiniz. Saldırı ve savunma yeteneklerinizi geliştirebilir, hile avantajları ile rakiplerinizi hezimete uğratabilirsiniz.

Bloody Bastards PC ardından Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Bloody Bastards Download ile mobil oyunu sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bloody Bastards APK oyunu, “Tibith” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Hile eklentisini kullanabileceğiniz mobil oyun, “PEGI 16 isimli sertifikaya sahiptir. Sertifika oyunun 16 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için geliştirildiğini ifade etmektedir.

İndir Bloody Bastards [70.5 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş