Bloody Bastards APK Hileli 4.1.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bloody Bastards Hileli APK Hilelerini Kullanarak Rakiplerini Hızla Alt Etmek İster Misin? Bloody Bastards Android Oyun Club Ve Birçok Platformda Seni Bekliyor!

Bloody Bastards APK Hileli 4.1.1

Genel bakış Bloody Bastards

İsim Bloody Bastards
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.1.1
Boyut 100.84 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Tibith
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tibith.badboxing
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bloody Bastards APK 2022 Nedir?

Oldukça yüksek bir tempo içerisinde dövüş mücadelesine katılabileceğiniz ortaçağda geçen bir hileli oyunudur. Seçeceğiniz karakteriniz ile birlikte rakiplerinizi etkisiz hale getirmek temel amacı oluşturmaktadır.

Mobil oyun içerisinde online olarak dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcı ile mücadele edebilirsiniz. Ekranın sağ ve sol tarafında bulunan sanal tuşları kullanarak, karakterinizin sağ ve sol elini ayrı ayrı kumanda edebilirsiniz.

Advertisement

Bloody Bastards APK Hileli özellikleri ile birlikte çekiç, kalkan, zırh, gürz, balta ve hançer gibi birçok silahı ve ekipmanı kuşanabilirsiniz. Saldırı ve savunma yeteneklerinizi geliştirebilir, hileli avantajları ile rakiplerinizi hezimete uğratabilirsiniz.

Bloody Bastards PC ardından Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Bloody Bastards Download ile mobil oyunu sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bloody Bastards APK oyunu, “Tibith” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Hileli eklentisini kullanabileceğiniz mobil oyun, “PEGI 16 isimli sertifikaya sahiptir. Sertifika oyunun 16 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için geliştirildiğini ifade etmektedir.

İndir Bloody Bastards [100.84 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş