Avataria Hileli APK 4.46.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Avataria Oyunu İçerisinde Sosyal Bir Platforma Katılabilir, Arkadaş Edinebilirsiniz! Avataria Oyna Ve Yeni Arkadaşlarınla Eğlenceli Organizasyonlara Katıl!

Avataria  Hileli APK 4.46.5

Genel bakış Avataria

İsim Avataria
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 4.46.5
Boyut 151.96 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici 101XP LIMITED
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.xp101.ava_rus
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Avataria APK Nedir?

Kullanıcıların avatar ismi verilen karakterleri ile sanal bir dünya içerisinde bulunan çevrimiçi oyuncularla eğlence programlarına katılabileceği bir simülasyon hileli oyunudur.

Hileli oyununda 700’den fazla kıyafeti avatarlarınızın üzerine giydirebilirsiniz. Kişisel tarzınızı oluşturabilir ve tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Avatarınızın görünümünü özelleştirmek için görünüm araçlarını kullanabilir, 400’den fazla seçenek ile yüz, dudaklar, saç gibi stil belirlemesi yapabilirsiniz.

Advertisement

Avataria Kodları oyun içerisinde kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Avataria Kod yani hileli eklentileri ile birlikte hileli kullanabilir, sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

Diğer oyuncularla sınırsız olarak iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle yeni arkadaşlar edinebilir, etkileyici mesajlar göndererek karşınızdaki kişiyi tanıyabilirsiniz.

Hileli oyunu içerisinde kendi evinizi satın alabilir ve 1400’den fazla içerik ile ev dizaynınızı oluşturabilirsiniz. Avataria Life Kod ile sınırsız enerjiye sahip olabilirsiniz.

Avataria Hileli APK oyunu, “101XP LIMITED” tarafından geliştirilmiştir. Aile, aşk, eğlence ve sanal dünya üzerine kuruludur. PEGI 12 sertifikası ile birlikte sunulmaktadır.

İndir Avataria [151.96 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş