Age of Empires 3 Hileli APK 1.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Age Of Empires 3 Hileleri İle Birlikte Sınırsız Kaynak Kullanarak Oyun Deneyiminizi Geliştirin! Age Of Empires 3 Definitive Edition Paketi İle Savaşa Katılın!

Age of Empires 3  Hileli APK 1.1

Genel bakış Age of Empires 3

İsim Age of Empires 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1
Boyut 426.8 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Ensemble Studios Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Age Of Empires 3 Definitive Edition Hileli Nedir?

Gerçek zamanlı stratejik savaş deneyimini akıllı cihazlarınızdan ve bilgisayar üzerinden tecrübe edebileceğiniz hileli oyunu içerisinde, sınırsız kaynak kullanarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilir ve kısa sürede hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.

Oyunun hikayesi 16. yüzyıl içerisinde geçmektedir. Yeni dünya keşfedilmiş ve imparatorlukların yeni bölgeler üzerinde hakimiyet sağlamak için mücadelesi konu alınmıştır.

Age Of Empires 3 Taktikleri ile savaşmak, askeri, stratejik ve sosyal alanlarda gelişerek bölgenizi büyütmek, rakip oyuncuların alanlarını işgal etmek, gelebilecek tehlikelere karşı savunma yapmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Age Of Empires 3 Türkçe Yama eklentisine sahiptir. Geliştirilmiş 3 boyutlu grafikler, detaylı mimari, aksiyon dolu savaş mücadelesi ile birlikte eğlenceli bir oyun deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Age Of Empires 3 Hilesi ile birlikte oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Heyecanlı mücadelede savaş stratejinizi geliştirerek, rakiplerinizi savaş alanlarında mağlup edebilirsiniz.

Age Of Empires 3 Hileli APK oyunu, “Ensemble Studios” tarafından geliştirilmiştir. Yenilenmiş özellikleri ile birlikte hileli kullanabileceğiniz bir savaş oyunudur.

İndir Age of Empires 3 [426.8 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş