Stick War Legacy Hileli APK 2023.1.6 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Stick War Legacy APK Oyununda Stratejik Savaş Becerinizi Gösterebilirsiniz! Stick War Legacy Hilesi Kullanarak Ordunu Kur, Hızla Güçlendir Ve Geliştir!

Stick War Legacy  Hileli APK 2023.1.6

Genel bakış Stick War Legacy

İsim Stick War Legacy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2023.1.6
Boyut 114.36 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Max Games Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.maxgames.stickwarlegacy
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Çöp Adam Savaşları: Geçmişin Mirası Nedir?

Çöp adamları kullanarak stratejik savaşa girebileceğiniz bilgisayar oyununun, mobil oyun versiyonudur. “Max Games Studios” tarafından geliştirilmiştir. “Strateji Oyunları” kategorisinde bulunmaktadır.

Stickman War Legacy hileli oyununda, çöp adamların farklı özellikleri bulunmaktadır. Okçu çöp adamlar ok atabilmekte, büyücü çöp adamlar büyü saldırısı yapabilmekte, dev çöp adamlar ani hasar verebilmektedir.

Oyunda farklı zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Oyundan beklentinize göre bu zorluk seviyesini değiştirebilirsiniz. “İmkansız” isimli zorluk türü ile oldukça zor savaşlara katılabilirsiniz. Stick War Legacy Hileli ile birlikte sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

Farklı modlarda oyunu oynamanız da mümkündür. Büyük bir haritada ilerleyerek bölgeleri işgal etmeye çalışabilirsiniz. İşgal ettiğiniz yerlerden ödül toplayabilirsiniz.

Ordunuzda bulunan her asker biriminizi (çöp adamınızı) ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz. Stick War Legacy APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Stick War Legacy Hileli APK oyununda ordunuza liderlik ederek stratejik saldırılarla rakiplerinizi yok edebilirsiniz. Farklı oyun modlarındaki heyecanlı savaşlara hazır mısınız?

İndir Stick War Legacy [114.36 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş