Age of Empires 2 Hile APK 1.0 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Age Of Empires 2 Hileler İle Çok Daha Keyifli! Age Of Empires 2 Definitive Edition Hile İle Medeniyetini Geliştir, Diğer Oyuncuların Bölgesini İşgal Et!

Age of Empires 2  Hile APK 1.0

Genel bakış Age of Empires 2

İsim Age of Empires 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 7.2 MB
MOD Reklamsız
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Mobile - Playground Dev
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Age of Empires II: Definitive Edition Mobile Nedir?

35 farklı medeniyetten birisine liderlik ederek, halkınızı geliştirip diğer oyunculara karşı egemenlik kurma amacı ile oynanan bir strateji oyunudur.

Yenilenmiş oyun içerisinde 4K Ultra HD görüntü kalitesi bulunmaktadır. Ayrıca "The Last Khans" oyuna dahil edilmiştir. Oyun içerisinde kullanılan müzik, savaş sahneleri ve yeni eklenen medeniyetler ile keyifli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Medeniyetinizi geliştirerek dünyaya hakimiyet kurabileceğiniz mobil strateji oyununda, AOE 2 Hile ile oyuna avantajlı başlayabilirsiniz. AOE 2 Hileler kullanarak, kısa bir süre içerisinde hızla gelişebilirsiniz.

Age Of Empires 2 Türkçe dil desteği ve mobil cihazlara entegre edilmiş arayüzü ile birlikte sunulmaktadır. Hayatta Kalma Savaşı gibi farklı oyun modları ile eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Age Of Empires 2 Hile eklentisi ile birlikte oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Stratejik düşüncenizi savaş alanına aktarmaya ve rakiplerinizle karşılaşmaya hazır mısınız?

İndir Age of Empires 2 [7.2 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş