YouTube Music Premium APK Hileli 5.34.51 (Kilidi açıldı)

Gilberto Terry -

Youtube Music Premium APK 2022 Uygulaması İle Güncel Şarkılara Anında Ulaşabilirsiniz! Youtube Music APK Download Bağlantısı İle Hileli Uygulamayı İndir!

YouTube Music Premium APK Hileli 5.34.51

Genel bakış YouTube Music Premium

İsim YouTube Music Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 5.34.51
Boyut 44.87 Mb
MOD Kilidi açıldı
Kategori Müzik ve Ses
Geliştirici Google LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.google.android.apps.youtube.music
MOD Özellikleri +
  • Video klipleri arka planda oynatın (akıllı telefon kilitliyken bile)
  • Reklamsız
  • İşletim modu "Yalnızca ses"
  • Yüksek ses kalitesi
  • Diller İngilizce, Lehçe

Kurulum Talimatları:

  1. microG ve YouTube Premium yükleyin
  2. YouTube Premium'u açın ve hesabınıza giriş yapın
  3. YouTube Music'i açın ve hesabınıza giriş yapın
Tanımlama

Youtube Music Beta APK Nedir?

 İstediğiniz her tarzdaki müziğe internet üzerinden anında erişim sağlayabileceğiniz hileli uygulama aracılığı ile herhangi bir ücret ödemeden müzik dinleyebilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir konumundan internet bağlantısıyla müzikleri akıllı cihazınıza indirebilir ve keyif aldığınız müzikleri çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Müzik dinleme zevkinize göre uygulama tarafından tavsiye edilen yeni müziklere ulaşabilir ve müziklerde çalan şarkıların ses ayarlarını yapabilirsiniz. Sevdiğiniz yerli ve yabancı müziklerin şarkı sözlerine anında ulaşabilirsiniz.

Youtube Music APK Vanced hileli uygulaması içerisinde bulunan reklamları hemen kaldırabilir ve müzik dinleme zevkinin ortasında giren reklamları kapatabilirsiniz. Böylece sınırsız müzik dinleme zevkini hileli bir şekilde tecrübe edebilirsiniz.

Youtube Music APK İOS ve Android cihazlar için geliştirilmiştir. Youtube Music APK PC cihazları da desteklemektedir. Böylece sınırsız müzik keyfi kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Youtube Music APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.

Youtube Music Premium APK uygulaması, “Google LLC” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Kendi şarkı listelerinizi oluşturabileceğiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

İndir YouTube Music Premium [44.87 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş