Spotify Premium APK Hileli 8.9.48.575 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Spotify Premium APK 2022 Uygulamasını Kullanarak Sevdiğin Müzikler Her Zaman, Her Yerde Yanında! Spotify Premium APK Download İle Uygulamayı Kullanmaya Başla!

Spotify Premium APK Hileli 8.9.48.575

Genel bakış Spotify Premium

İsim Spotify Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 8.9.48.575
Boyut 86.36 Mb
Hileli Reklamsız
Kategori Müzik ve Ses
Geliştirici Spotify AB
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.spotify.music
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Spotify Nedir?

Dinlemek istediğiniz tarzdaki müzik ve sanatçılara, podcast yayınlarına, sesli kitaplara anında ulaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. “Spotify AB” tarafından geliştirilen müzik uygulaması, İsveç merkezlidir.

Dünya üzerinde 25 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Basit tasarımı, akıcı arayüzü, kullanışlı içerikleri ile popülerliğini artırmıştır. Uygulamayı hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi, Premium abone olarak da kullanabilirsiniz.

spotify premium apk mod

Yazımızda Spotify hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. Spotify Premium Hileli ile tüm özellikleri ücretsiz ve premium olarak kullanmak istiyorsanız, yazımızın “Spotify Premium Özellikleri Nasıl Bedava Kullanılır?” başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Spotify’ın Özellikleri Nelerdir?

Spotify uygulamasının bu kadar çok büyük bir kitleye hitap etmesinin birçok sebebi bulunmaktadır. Bunların en başında gelen özellik, uygulama aracılığı ile kullanıcı istediği şarkıya yüksek kaliteli olarak saniyeler içerisinde ulaşabilmektedir.

Sesli kitap ve Podcast yayınlarını dinleyerek boş vakitlerinizde yeni bir şeyler öğrenebilir, komedi programlar aracılığı ile moralinizi yükseltebilir, birşeyler dinlemek istediğinizde milyonlarca içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

spotify premium apk nasıl indirilir

Kullanıcılar sevdikleri tarzdaki müzikleri grupla bilmektedir. Grupladıkları müzikleri listeleyebilmekte ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilmektedir. Müziklere ulaşabildikleri gibi, sanatçılara da ulaşabilmektedir.

Spotify Premium APK PC ve akıllı cihazlar üzerinden kullanılabilmektedir. Uygulama içerisinde bir yapay zeka bulunmaktadır. Bu yapay zeka, sürekli dinlediğiniz ve çalmaktan hoşlandığınız şarkıları analiz etmektedir.

Analiz işleminin sonucunda kullanıcılara, Önerilen Sanatçılar, Sizin İçin Hazırlandı isimli başlıklar altında listeler sunmaktadır. Ayrıca son dinlediğiniz şarkılara dayanarak, kullanıcılara yeni şarkı önerileri sunmaktadır.

Çevrimdışı müzik dinleme özelliği ile kullanıcılar herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan cihazlarına indirdikleri müzikleri kullanabilmektedir.

Spotify Premium APK Son Sürüm 2022 uygulaması içerisinde aradığınız şarkıyı kolayca bulabilmeniz için bir arama çubuğu bulunmaktadır. Bu çubuğu dinlemek istediğiniz şarkının ismini yazarak, favori şarkılarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

spotify premium apk indir go

Eski bir şarkıyı dinlemek istiyorsunuz, fakat şarkının ismini hatırlayamıyorsunuz, üzücü bir durum değil mi? Endişelenmeyin! Akıllı arama çubuğu sayesinde şarkıların birkaç kelimesini yazarak istediğiniz şarkılara kolayca ulaşabilirsiniz.

Reklamsız kullanma seçeneği ile kullanıcılar, hiçbir reklamı dinlemek zorunda kalmadan istedikleri şarkıları dinleyebilir ve istedikleri kadar şarkılara arasında geçiş yapabilir.

Advertisement

Uygulamanın yukarıda saydığımız bazı özellikleri ne yazık ki her kullanıcıya sunulmamaktadır. Bu özellikleri kullanmak için çeşitli üyelik seçenekleri geliştirilmiştir.

Spotify Premium APK Nedir? Avantajları Nelerdir?

Spotify Premium Farkları nelerdir, kullanıcıların cevabını öğrenmek istediği bir sorudur. Spotify Premium, normal kullanıcılara kıyasla avantajlı seçeneklere sahip olmak için kullanılan abonelik isimlendirmesidir.

spotify premium apk download

Premium kullanıcılar uygulamayı daha etkin bir şekilde kullanabilmektedir. Spotify Premium avantajlarını inceleyelim;

  1. Kullanıcılar sevdikleri müzikleri kendi cihazlarına internet bağlantısı ile indirebilirler. İndirilen müzikleri internet bağlantısına sahip olunmadığı bir anda, istedikleri herhangi bir yerde cihazlarından çalabilirler.
  2. Müzikleri arka arkaya ve reklamsız olarak dinleme hakkına sahiptirler. Günümüzdeki şarkılar ortalama olarak 3-4 dakika sürmektedir. Her 3-4 dakikada bir müziklerin arasında çeşitli reklamları duymak zorunda kalmak sizce de çok sıkıcı değil mi?
  3. Premium kullanıcıları herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan istedikleri şarkıları, spotify uygulamasının yüklü olduğu istedikleri herhangi bir cihazdan çalabilmektedir.
  4. Dinlediğiniz şarkıları istediğiniz kadar değiştirebilir, atlayabilirsiniz. Premium aboneliğe sahip olmayan kullanıcılar bu noktada belirli bir atlama limit hakkına sahiptir.

Spotify Premium Paketleri Nelerdir?

Premium avantajları çeşitli paketlerle kullanıcılara sunulmaktadır. Bu paketler temel olarak premium aboneliği kullanmak isteyen kişi sayısına göre değişmektedir. premium paketlerinin isimlerini ve açıklamalarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

spotify premium apk 2021 son sürüm
  1. Bireysel Paket

1 Kullanıcının uygulamayı kullanabileceği Premium paketidir. Bu pakete sahip kullanıcılar reklamsız müzik dinleyebilmekte ve cihazlarına istedikleri müzikleri indirebilmektedir. İndirdikleri müzikleri çevrimdışı dinleyebilmekte ve istedikleri zaman cihazlarından çalabilmektedir.

  1. Duo Paket

Aynı evde yaşamakta olan 2 kişinin aynı anda kullanabileceği bir paket türüdür. Duo pakete sahip kullanıcılar bireysel paketin tüm avantajlarından istedikleri kadar yararlanabilmektedir.

Duo Mix isimli özelliği kullanarak, aboneliğe sahip iki kişinin oluşturacağı bir müzik listesine abone olan 2 kullanıcıda ulaşabilmektedir.

  1. Aile Paketi

Kullanıcıların ailesi ile paylaşım yapabileceği paketin ismidir. Duo paketin tüm avantajlarını içerisinde bulundurması ile birlikte, 6 kullanıcıya kadar Premium özelliklere erişim hakkı sunulmaktadır.

spotify premium apk full program

Aile Mix isimli özellik, Duo Mix özelliği ile aynıdır. Aradaki tek fark, Aile Mix özelliğini aboneliği paylaşan 6 kullanıcı da kullanabilmektedir. Aile paketi kullanıcıları istedikleri takdirde, sansürsüz müzik özelliğini kaldırabilmektedir.

Advertisement
  1. Öğrenci Paketi

Öğrenci paketine sahip kullanıcıların avantajları, bireysel paketin avantajları ile aynıdır. Aradaki tek fark, farklı ücretlendirmeler ile kullanıcılara sunulmalarıdır.

Spotify Premium Özellikleri Nasıl Bedava Kullanılır?

Spotify Premium Hilesi ile uygulamayı ücretsiz olarak kullanmak için, uygulamayı sitemizden Hileli APK dosyası olarak indirebilirsiniz. Spotify Premium APK 2022 Son Sürüm özelliklerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınıza indirme işlemini tamamladığınızda kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını cihazınızdan silmeniz yani kaldırmanız gerekmektedir. Kaldırma işlemini tamamladıktan sonra Spotify Premium Hileli uygulamasını açabilirsiniz.

spotify premium apk

Uygulama açıldıktan sonra Facebook aracılığı ile giriş işlemini tamamlayabilirsiniz. İşte bu kadar basit! Bu işlemin ardından, dilerseniz Facebook uygulamanızı tekrar akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Dinlemek istediğiniz şarkıyı bulmak için, ekranın alt tarafına konumlandırılmış büyüteç şeklindeki arama çubuğuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından dinlemek istediğiniz herhangi bir sanatçının veya şarkının ismini yazabilir ve ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

Spotify Premium APK uygulamasında, dinlediğiniz şarkıyı beğenmek ve cihazınıza kayıt etmek için ekranın sol tarafına konumlandırılmış kalp şeklindeki butona basabilirsiniz. Beğendiğiniz şarkılarınızı görebilmek için kitaplığınızı ziyaret edebilirsiniz.

spotify premium apk pc

Kitaplığınız içerisinde ayrıca müzik listelerinizi oluşturabilirsiniz.Müzik listesi oluşturmak için kitaplığınızın ekranında sağ üst köşede bulunan artı (+) butonuna basmanız yeterlidir. Ardından çalma listenize isim verebilir ve oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Son Olarak

Her insanın neden bir favori müziği vardır, Hiç düşündünüz mü? Müzik farklı frekansların, farklı tonlamalar ile birleşmesi ile melodilerin bütünlemesine verilen isimdir. Bu melodiler o kadar güçlüdür ki, bize bazı duyguları hissettirebilir.

Bu duygular sonucunda insanların müziğe karşı ilgisi ve sevgisi gelişir. Bu sebeplerle “Müzik ruhun gıdasıdır” cümlesi çok fazla kullanılmaktadır.

İstediğiniz her müziğe ulaşabileceğiniz dev bir kütüphaneyi yanında taşımayı kim istemez ki? Spotify Premium APK aracılığı ile bu kütüphaneden istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz! 

İndir Spotify Premium [86.36 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş