Moises Hileli APK 2.7.7

Gilberto Terry -

Bugün müzik düzenlemek istiyor musunuz? Moises Premium ile istediğiniz müziği düzenleyebilirsiniz! Burada vokalleri, enstrümanları kaldırabilir ve birçok şey yapabilirsiniz!

Moises  Hileli APK 2.7.7

Genel bakış Moises

İsim Moises
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.7.7
Boyut 22.33 Mb
Hileli yok
Kategori Müzik ve Ses
Geliştirici Moises Systems
Fiyat Bedava
Google Play Linki ai.moises
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Müziğin dünyanın ortak dili olduğunu söylüyorlar. Sözlerini anlamasak ve duyguları hissetmesek bile müzik dinleyebiliriz. Müziğin gücü budur, dolayısıyla bugün var olan pek çok şarkıcı, müzisyen ve grup var.

Üstelik günümüzde pop, hip hop, rock, hymn gibi farklı türlerdeki pek çok şarkının keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak parçayı düzenlemek istiyorsanız Moises Premium'u indirebilirsiniz!

Moises Systems tarafından yayınlanan bu uygulama, bugün herhangi bir müzik parçasını düzenlemenizi sağlar! Burada bir şarkıdan vokal çıkarmak ve çıkarmak gibi birçok şey yapabilirsiniz. Davul, bas, piyano vb. gibi mevcut herhangi bir enstrümanı da silebilirsiniz.

Ardından, Pitch Changer, Smart Metronom, AI Chord Detection, Trim and Loop ve daha fazlasına da erişebilirsiniz. Bugün istediğiniz herhangi bir müziği düzenleyebilirsiniz.

Parçaları Moises Premium ile düzenleme

Bugün dünyada insanların istedikleri zaman ücretsiz olarak dinleyebilecekleri birçok şarkı var. Bu şarkıları telefon, araba, hoparlör, tablet, bilgisayar vb. çeşitli cihazlardan dinliyoruz. Birçok akış uygulaması sayesinde günümüzde sınırsız müzik de dinleyebiliyoruz.

Spotify, Apple Music, YouTube Music, Tidal HiFi, vb. gibi pek çok uygulama mevcuttur. Bugün herhangi bir şarkıyı düzenlemek istiyorsanız Moises Premium'u indirmelisiniz!

Bu uygulama eğlenceli bir uygulama çünkü şarkıları kolayca düzenlemenize izin veriyor! Birçok harika işlev içerdiğinden, bu uygulamaya sahip olmak için usta bir editör olmanıza gerek yok. Örneğin, davulları, vokalleri ve diğer enstrümanları kaldırarak bir şarkının enstrümantal versiyonunu oluşturabilirsiniz!

Ardından şarkıların karaoke versiyonlarını da oluşturabilir ve enstrümanları ses dosyasından da ayırabilirsiniz. Bununla herhangi bir müziği düzenleyebilirsiniz.

Pitch Changer, Speed ​​Changer, Smart Metronom, AI Chord Detection ve daha fazlası gibi başka birçok özellik de vardır.

Premium Moises'in Özellikleri

Moises Premium ile bugün herhangi bir ses/müzik dosyasını düzenlememeniz için hiçbir neden yok! Bu gelişmiş araçlara şimdi erişin:

Ses dosyalarını düzenleme – Bugün dünya çapında birçok müzisyen ve enstrüman var. Müzisyenler ve şarkıcılar, farklı durumlarda eğlenmemiz için sürekli olarak yeni müzikler yaratıyorlar.

Ancak bu günlerde herhangi bir sesi veya parçayı düzenlemek istiyorsanız, bunu oldukça özel bir platformla yapabilirsiniz. Ancak, Moises Premium ile bunu daha da kolaylaştırmanın bir yolu var! Bu uygulama, kullanıcıların bugün herhangi bir ses dosyasını düzenlemesine ve ayarlamalar yapmasına olanak tanır!

Burada kullanıcı, yalnızca sesi almak için ses dosyasından vokalleri çıkarabilir ve kaldırabilir. Bununla kullanıcılar, herhangi bir videoda kullanmak üzere karaoke şarkıları ve hatta arka plan sesleri oluşturabilir.

Ayrıca kullanıcılar perküsyon, piyano, gitar, davul vb. gibi herhangi bir enstrümanı herhangi bir sesten çıkarabilir. Ardından, Speed ​​Changer, Smart Metronome, Count ve daha pek çok yaratıcı araca da erişebilirsiniz. Bugün herhangi bir şarkıyı yeniden düzenlemekten ve yüklemekten çekinmeyin!

Vokal ve Enstrümantal Çıkarım - Bugünlerde pek çok şarkının sözleri var, şarkıcılar kendilerini bu şekilde ifade ediyorlar. Ama müziği vokalsiz kullanmak isterseniz buradan rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece birkaç dokunuşla herhangi bir şarkıdan kolayca vokal çıkarabilirsiniz.

Uygulama, ses dosyasındaki vokalleri otomatik olarak algılar, böylece manuel olarak düzenlemenize gerek kalmaz. Bu çığır açan bir özelliktir çünkü bunu yapmak için genellikle bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. Daha sonra sesi herhangi bir video için veya olduğu gibi kullanabilirsiniz!

Perde Değiştirici ve Hız Değiştirici – Moises Premium ile sesin perdesini esasen değiştiren Perde Değiştirici aracının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu, parkurun farklı kısımlarını ne kadar yüksek veya alçak istediğinizi kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Bununla, bugün herhangi bir içerik oluşturabilirsiniz. Ek olarak, Hız Değiştir işlevi, yavaşlamanızı veya hızlanmanızı ve ses çıkarmanızı sağlayacaktır.

Akıllı Metronom, Yapay Zeka Akor Tespiti – Moises Premium, kullanıcıların otomatik olarak senkronize tıklama parçaları oluşturmasına olanak tanıyan bir Akıllı Metronom motoruna da sahiptir.

Sonra, bu senkronize dizileri çalmanıza izin veren AI Akor dedektörü var.

Ne zaman, ne zaman, ne zaman, ne zaman, ne zaman, ne zaman, ne zaman, ne zaman! Piyano, baslar, gitar, trống, v.v. Bu nedenle, ev sahibini ziyaret etmek için en uygun olanıdır.

Moises Premium APK'yı İndir

Moises Premium'u en iyi şekilde kullanmak için en iyi seçeneklerden biri! Vui lòng chỉnh sửa bất kỳ bản hạc nào ngay bây giờ.

İndir Moises [22.33 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş