Valorant APK Hileli 1.0.3 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Valorant Hileli Kullanarak Online Karşılaşmalarda Rakiplerini Etkisiz Hale Getir! Valorant Hileleri İle Hızla Rütbe Kazan Ve Eğlenceli Oyun Deneyimine

Valorant APK Hileli 1.0.3

Genel bakış Valorant

İsim Valorant
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.3
Boyut 1.3 GB
Hileli Reklamsız
Kategori Aksiyon
Geliştirici NetEase INC Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Valorant APK Mobile Nedir?

“Riot Games” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Valorant isimli savaş oyunu, popüler bilgisayar oyunları arasında yerini almıştır.

Kullanıcılara heyecanlı bir FPS deneyimi sunan oyun, rakip oyuncuları çeşitli silah ve yetenekleri kullanarak öldürmek ve etkisiz hale getirmek amacı üzerine kurulmuştur.

Oyunun milyonlarca kişinin dikkatini çekmesi ve aktif olarak oynanması üzerine mobil versiyonu hileli ile birlikte geliştirilmiştir. Valorant Hileli Tespit Edildi eklentisini kullanarak artık tüm karşılaşmalarda avantaj elde edebilirsiniz.

Advertisement

Bilgisayar oyunu ile birebir olarak tasarlanan mobil oyun, farklı oyun türü seçeneklerini kullanıcılara sunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz 5’e karşı 5 takım karşılaşmalarının yanında, ölüm maçı, bomba imha gibi mücadelelere de katılabilirsiniz.

Valorant Hileli Satın Al ve hileli eklentisi nasıl indirilir gibi sorularınız varsa, mobil oyunu sitemizden Valorant Hileli İndir ile cihazınıza kolayca ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Valorant APK oyununu Android ve iOS sistemli cihazlarınızla oynayabilirsiniz. Süper grafikler ve heyecan dolu karşılaşmalarda yeteneğinizi sergileyebilir, hileli kullanabilirsiniz.

İndir Valorant [1.3 GB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş