Shadow Fight 2 Hile APK 2.22.1 (Sınırsız para, elmas)

Gilberto Terry -

Shadow Fight 2 Hile Kullanarak Gölge Savaşlarında İstediğiniz Silahı Satın Alın, Dövüşe Katılın! Shadow Fight 2 Sınırsız Para Elmas Kullanmak İster Misiniz?

Shadow Fight 2  Hile APK 2.22.1

Genel bakış Shadow Fight 2

İsim Shadow Fight 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.22.1
Boyut 128.32 Mb
MOD Sınırsız para, elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.shadowfight
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
    Not: Mağazaya gidin ve ekranınızın sağ üst köşesindeki düğmeye tıklayın
Tanımlama

Shadow Fight 2 Nedir?

Farklı tarzlardaki dövüş tekniklerini kullanarak iblis dövüşçülere karşı mücadeleye girebileceğiniz bir dövüş oyunudur. “Nekki - Action and Fighting Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Oyun içerisinde kazandığınız başarılar doğrultusunda karakterinizi geliştirebilir, ona yeni dövüş yetenekleri öğretebilirsiniz. Shadow Fight 2 APK Level 52 Max ile son seviyeye ulaşabilirsiniz.

Shadow Fight 2 APK Bütün Silahlar Açık modunu sitemizden indirebilirsiniz. Kılıç, balta, ninja yıldızı, zırh setleri ve çok daha fazla ekipmanı kullanabilirsiniz. Shadow Fıght 2 Oyna ve rakiplerine ne kadar usta bir dövüşçü olduğunu göster!

RPG dövüş deneyimini yaşayabileceğiniz Shadow Fight 2 APK oyununda, etkileyici bir hikaye sizi beklemektedir. Yer altında hakimiyet kurmuş iblislere karşı aksiyon dolu bir maceraya hazır mısınız?

İndir Shadow Fight 2 [128.32 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş