Shadow Fight 2 Hileli APK 2.34.5 (Sınırsız para, elmas)

Gilberto Terry -

Shadow Fight 2 Hileli Kullanarak Gölge Savaşlarında İstediğiniz Silahı Satın Alın, Dövüşe Katılın! Shadow Fight 2 Sınırsız Para Elmas Kullanmak İster Misiniz?

Shadow Fight 2  Hileli APK 2.34.5

Genel bakış Shadow Fight 2

İsim Shadow Fight 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.34.5
Boyut 163.35 Mb
Hileli Sınırsız para, elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.shadowfight
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Shadow Fight 2 Nedir?

Farklı tarzlardaki dövüş tekniklerini kullanarak iblis dövüşçülere karşı mücadeleye girebileceğiniz bir dövüş oyunudur. “Nekki - Action and Fighting Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzeri oyunculara sunulmuştur.

Oyun içerisinde kazandığınız başarılar doğrultusunda karakterinizi geliştirebilir, ona yeni dövüş yetenekleri öğretebilirsiniz. Shadow Fight 2 APK Level 52 Max ile son seviyeye ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Shadow Fight 2 APK Bütün Silahlar Açık modunu sitemizden indirebilirsiniz. Kılıç, balta, ninja yıldızı, zırh setleri ve çok daha fazla ekipmanı kullanabilirsiniz. Shadow Fıght 2 Oyna ve rakiplerine ne kadar usta bir dövüşçü olduğunu göster!

RPG dövüş deneyimini yaşayabileceğiniz Shadow Fight 2 APK oyununda, etkileyici bir hikaye sizi beklemektedir. Yer altında hakimiyet kurmuş iblislere karşı aksiyon dolu bir maceraya hazır mısınız?

İndir Shadow Fight 2 [163.35 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş