Rush Hour 3D APK Hile 20220214 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Rush Hour 3D APK Oyunu İçerisindeki Süper Hızlı Araçları Sürmek İster Misiniz? Rush Hour 3D Oyunu İle Arabaları Sollayabilir, Tehlikeli Manevralar Yapabilirsiniz!

Rush Hour 3D APK Hile 20220214

Genel bakış Rush Hour 3D

İsim Rush Hour 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 20220214
Boyut Cihaza göre değişir
MOD Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Good Job Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.utincomputer.hyperovertake
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız elmas (Her seviyeden sonra elmas ödülünü artırın) 
Tanımlama

Rush Hour 3D APK Mod Nedir?

Sınırsız elmas kullanabileceğiniz hile özellikleri ile birlikte sunulan mobil oyun, araba sürüşü yapma deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

Modifiye yapabileceğiniz spor araçlar ile sürüş tecrübesinin heyecanını ters şeritte seyir ederken yaşayabilirsiniz. Nitro hızlandırmasını kullanarak ani manevralar yapabilirsiniz.

Rush Hour 3D Unlimited Money ile arabalarınızı istediğiniz bir tarza göre kişiselleştirebilirsiniz. 3 şeritli yollarda karşıdan gelen arabalarla çarpışma anlarını ağır çekim olarak izleyebilirsiniz.

Seviyeleri geçtikçe artan elmas ödüllerine sahip olarak hile kullanabilirsiniz. Rush Hour 3D APK Android Oyun kategorilerinde, “Yarış Oyunları” içerisinde listelenmektedir.

Rush Hour 3D Mod APK Download ile hile oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Heyecan dolu yarış tecrübesine hemen katılabilirsiniz.

Rush Hour 3D APK oyunu “Good Job Games” tarafından geliştirilmiştir. Dikkatinizi yoğunlaştırarak sürüş becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir hile oyunudur.

İndir Rush Hour 3D [Cihaza göre değişir]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş