Rush Hour 3D APK Hileli 1.1.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Rush Hour 3D APK Oyunu İçerisindeki Süper Hızlı Araçları Sürmek İster Misiniz? Rush Hour 3D Oyunu İle Arabaları Sollayabilir, Tehlikeli Manevralar Yapabilirsiniz!

Rush Hour 3D APK Hileli 1.1.5

Genel bakış Rush Hour 3D

İsim Rush Hour 3D
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1.5
Boyut 176.23 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Good Job Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.utincomputer.hyperovertake
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Rush Hour 3D APK Nedir?

Sınırsız elmas kullanabileceğiniz hileli özellikleri ile birlikte sunulan mobil oyun, araba sürüşü yapma deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

Modifiye yapabileceğiniz spor araçlar ile sürüş tecrübesinin heyecanını ters şeritte seyir ederken yaşayabilirsiniz. Nitro hızlandırmasını kullanarak ani manevralar yapabilirsiniz.

Rush Hour 3D Unlimited Money ile arabalarınızı istediğiniz bir tarza göre kişiselleştirebilirsiniz. 3 şeritli yollarda karşıdan gelen arabalarla çarpışma anlarını ağır çekim olarak izleyebilirsiniz.

Advertisement

Seviyeleri geçtikçe artan elmas ödüllerine sahip olarak hileli kullanabilirsiniz. Rush Hour 3D APK Android Oyun kategorilerinde, “Yarış Oyunları” içerisinde listelenmektedir.

Rush Hour 3D Hileli APK Download ile hileli oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Heyecan dolu yarış tecrübesine hemen katılabilirsiniz.

Rush Hour 3D APK oyunu “Good Job Games” tarafından geliştirilmiştir. Dikkatinizi yoğunlaştırarak sürüş becerilerinizi geliştirebileceğiniz bir hileli oyunudur.

İndir Rush Hour 3D [176.23 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş