People Playground Hileli APK 2.0

Gilberto Terry -

People Playground Apk'yi indirin, garip ama bağımlılık yapan bir simülatördür, savaşın ve tehlikeleri ortadan kaldırın ve çöp adam oyun alanında eğlence başlayabilir.

People Playground  Hileli APK 2.0

Genel bakış People Playground

İsim People Playground
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 2 MB
Hileli yok
Kategori Eğlence
Geliştirici Mizoxat Studio 2019
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

APK of People Playground hakkında

Şu anda piyasaya sürülen dövüş ve atış oyunlarının sayısı az değil, People Playground APK ile piyasada sağlam bir şekilde durmak ve çok sayıda müşteri indirmesi almak kolay değil. People Playground APK android, çok fazla strateji gerektiren bir oyundur. Burada kazanmak için oyuncunun belirli bir savaş deneyimine sahip olması gerekir. Bu baştan nasıl oynanacağını detaylandıracak bir oyun olmayacak ancak oyuncuların günlük olarak atanan görevlerle deneyim kazanması gerekecek.

Halka açık oyun alanı apk indir

People Playground APK, oyuncuların düşmanları ortadan kaldırmak için farklı taktikler ve silahlar kullanabileceği Mestizo tarafından geliştirilmiştir. Oyuncular ayrıca tamamen kendi silahlarını da oluşturabilirler. Diğer oyunlarda, karakter kısmı iyi yatırım yapılmış ve gerçekçi. Ancak People Playground APK android'de oyun çok basit bir şekilde tasarlanmıştır. Çünkü en başından beri uygulamanın amacı harici grafikler değil, oyuncu deneyimidir.

Böylece, kalitenin çok iyi olması nedeniyle müşteri sayısının hala oyunu sevdiği görülebilir. Genel olarak, başkalarının silah yapmasına izin veren bir uygulama olan People Playground APK Free'yi anlayabilirsiniz. Oyuncular ayrıca hilelerini diğer arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

People Playground APK nasıl oynanır?

People Playground APK nasıl oynanır çok basittir, oyuncuların menüyü açmak ve öğeleri seçmek için sağdaki simgeye tıklaması yeterlidir. Karakterin istediğiniz zaman ayakta durmasını, oturmasını, hareket etmesini ve uçmasını kontrol edebilirsiniz. Doğru araç çubuğu size renk numarası, güç ve dövüş yeteneği hakkında bilgi verecektir.

Al Shaab Stadyumu apk android

People Playground APK'da gök gürültüsü, yaban domuzu gibi nesnel faktörler nedeniyle oyuncular yaralanabilir ve çok fazla kan kaybedebilir. Bu nedenle, bugün oynamaya değer en iyi hayatta kalma oyunu olduğu söylenebilir. Oyundaki sekme simgeleri arasında silahlar, patlayıcılar, virüsler vb.

People Playground Mobil Uygulama Özellikleri APK

Tabii ki uygulamanın şu anki kadar güçlü olabilmesi için piyasada harika özellikleri de var. Belirli bir seviyeye ulaşan oyuncular, ateşi ve rüzgarı kontrol edebilecek. Yukarıdaki beceriye ulaşmak için oyuncuların yalnızca verilen görevleri iyi tamamlaması gerekir.

Oyuncular, plastik ve tahta gibi yanıcı nesnelere yaklaşmaktan kaçınmalıdır. Silah kullanmanın yanı sıra, düşmanları yok etmek için patlayıcılar da kullanabilirsiniz.

Oyuncular, görevleri tamamlayarak ölüm makineleri inşa etmenin yollarını toplayabilir ve People Playground APK'sında ustalaşabilir.

Özet

People Playground APK, yoğun yaratıcılık ve strateji içeren eğlenceli bir oyundur. Silah yapımını seven biriyseniz oyun sizin için en iyi seçim olacaktır. Muhteşem People Playground APK mobil oyununu deneyimlemek için hemen indirin.

İndir People Playground [2 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş