Reface Pro APK Hileli 4.13.0 (Filigran Yok)

Gilberto Terry -

Yüz değiştirme, son zamanlarda sosyal forumlarda en çok tartışılan konulardan biri haline geliyor. Merak ediyor ve hemen denemek mi istiyorsunuz.

Reface Pro APK Hileli 4.13.0

Genel bakış Reface Pro

İsim Reface Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 4.13.0
Boyut 111.69 Mb
Hileli Filigran Yok
Kategori Eğlence
Geliştirici NEOCORTEXT, INC.
Fiyat Bedava
Google Play Linki video.reface.app
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Ne için bekliyorsun? Bugün mevcut olan en popüler yüz yüze fotoğraf ve video döndürme uygulamalarından biri olan Reface ile şimdi deneyin. Birçok üstün özelliği ve düzenli olarak güncellenmesi ile sizi yarı yolda bırakmayacak.

Çok popüler bir yüz değiştirme uygulaması

Uygulamanın ana içeriğine geçmeden önce, kullanıcıların yüz dönüştürme teknolojisi hakkında net bir anlayışa sahip olması gerekir. Bu, kullanıcıların tüm yüzlerini arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle ve etraftaki insanlarla değiş tokuş etmesine yardımcı olan çok yeni bir teknolojidir. Yüz değiştirme, size yalnızca benzersiz ve büyülü bir deneyim sunmakla kalmaz, aynı zamanda hayalinizdeki idol veya sevimli hayvanlarla özgürce değiştirme şansına da sahip olursunuz.

Reface, galerinizdeki videolardan veya fotoğraflardan yüzleri birleştirebilir; Uygulama, görünümünü değiştirmek istediğiniz tüm fotoğraflara doğrudan bağlanacak ve erişecektir. Ayrıca, hit müzik videoları, moda şovları ve hatta pek çok çekici film gibi dünyanın her yerinden sayısız ünlü videoyu da sağlar. Kullanıcıların özgürce seçmesi için her şey ekran arayüzünde önerilecek, değiştirilecek ve güncellenecektir.

Basit arayüz, hızlı çalışma

Farklı, basit ve bir o kadar da göz alıcı bir arayüzle, kullanıcılar yüzleri değiştirerek hızla ve vakit kaybetmeden sanat eserleri yaratabilirler. Kullanıcı işlevi sadece video çeker ve kaydeder; Uygulama sizin için geri kalan her şeyi otomatik olarak halledecektir. Sonuç olarak uygulama hem profesyonel video editörleri hem de bu alanda yeni başlayanlar için uygundur.

Advertisement

Sadece bu da değil, kullanıcılar yüzleri değiştirmeye başlamak için GIF'ler ve videolar olarak da fotoğraflar oluşturabilir. İlk manipülasyonlarda, oyuncuların yüz görüntüsüne dokunması ve onu uygulamaya yüklemesi gerekir. Ardından, kullanıcılar beğendikleri ve uygun buldukları bir video veya GIF seçin; Uygulama, biriken süre içinde yüzünüzü başarılı bir şekilde eşleştirmenize otomatik olarak yardımcı olacaktır. Son olarak, emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarın.

Akıllı ekipman ve özellikler

Özellikle, uygulama tamamen dengeleyebildiği, yüzünüzün her detayını ayarlayabildiği ve sonuç üretebildiği için, kullanıcıların yüzlerinin dikmek istedikleri görüntüyle eşleşmemesi konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. En eksiksiz ve gerçekçi işi yaratmak için renk efektleriyle. Bu özellik sayesinde ünlü olma hayalinizi gerçekleştirin ve bu yenilikçi özellikle gerçekle sahteyi neredeyse hiç ayırt edemezsiniz.

Hızlı kurtarma

İhtiyacınız olan işi yaptıktan sonra, istediğiniz zaman eksiksiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Videolarınızın ve animasyonlu GIF'lerinizin olmasını istediğiniz uzunluk ve kaliteye bağlı olarak indirme süreleri hızlı veya yavaş olabilir. Bu problem de birkaç basit adımla yapılır; İlk olarak, indir düğmesine tıklayın, ekran arayüzü video ve GIF dahil olmak üzere iki tür format gösterecektir; Kullanıcının alt yapıya tıklaması gerekiyor. Tür.

Advertisement

Etkinliği sosyal ağlarda PAYLAŞIN

Reface ayrıca doğrudan Facebook, Instagram, Twitter vb. gibi popüler sosyal ağ sitelerine bağlanır. Benzersiz klipler oluşturduktan sonra, başarılarınızı göstermek ve arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları aynı deneyimi yaşamaya davet etmek için bu klipleri bu sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz. Bunu yapmak için Sonuçları paylaş'a tıklayın ve paylaşmak istediğiniz 1 web sitesini seçin veya aynı anda paylaşmak için birden fazla web sitesi seçin.

Birçok karaktere giriş

Binlerce video ve animasyonlu GIF sunan kullanıcılar, dünyaca ünlü yıldızlar, Marvel süper kahramanları veya ünlü aktörler ve modeller gibi başka bir dünya dilinde takip etmek istedikleri herhangi bir karakteri seçebilirler. Ayrıca Reface, kullanıcıların arama yapmasını kolaylaştırmak için eğlence, müzik ve spordan aksiyon, korku, ..

Reface, profesyonel fotoğraf editörleri ve hatta komik ve eğlenceli videolar oluşturmayı seven yeni başlayanlar için etkili bir araç olarak kabul edilebilir. Birçok üstün özelliğin mükemmel kombinasyonu ile size harika deneyimler yaşatmayı vaat ediyor.

İndir Reface Pro [111.69 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş