Disney Plus Hileli APK 2.18.1-rc1 (Premium)

Gilberto Terry -

Disney Plus APK Türkiye İçerisinde Yayınlanan Popüler Yapıtlara Anında Ulaş! Disney Plus Hileli APK İçerikleri İle Akıllı Cihazından Eğlenceli Vakit Geçirmek İster Misin?

Disney Plus  Hileli APK 2.18.1-rc1

Genel bakış Disney Plus

İsim Disney Plus
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.18.1-rc1
Boyut 31.80 Mb
Hileli Premium
Kategori Eğlence
Geliştirici Disney
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.disney.disneyplus
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Disney Plus Nedir?

Kullanıcıların online bir platforma erişim sağlayarak, platform üzerinden yayınlanan dizi, belgesel ve film gibi içeriklere, National Geographic ve Pixar gibi popüler stüdyoların yapımlarına ve her yaş grubunun eğlenerek izleyebileceği içeriklere ulaşabileceği bir hileli uygulamasıdır.

Disney Plus İçeriği ve yayınları ücretsiz olarak hileli uygulamamız ile kullanıcılara sunulmaktadır. Uygulama ile birlikte Disney Plus Dizileri ve Disney Plus Filmleri izleyebilirsiniz.

Advertisement

“Disney” tarafından geliştirilen uygulama ile Marvel dünyasının eğlenceli içeriklerini sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların izleyebileceği içerikleri uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

Disney Plus Üyelik ile hizmet veren bir mobil uygulamadır. Disney Plus Fiyat nedir ve Disney Plus Kaç TL gibi sorular soruyorsanız, hileli uygulamasının ücretsiz kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Disney Plus Hileli APK uygulaması ile en çok oy alan içeriklere, klasiklere ve yeni çıkan serilere ulaşabilirsiniz. Mobil hileli uygulamasını Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndir Disney Plus [31.80 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş