Otobüs Simulator APK Hileli 2.1.9 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Bus Simulator Ultimate İle Türkiye İçerisinde Şehirler Arası Otobüs Şoförlüğü Yapabilirsiniz! Bus Simulator Ultimate Skin Kullanarak Otobüslerinizi Özelleştirin!

Otobüs Simulator APK Hileli 2.1.9

Genel bakış Otobüs Simulator

İsim Otobüs Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.1.9
Boyut 1.59 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zuuks Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zuuks.bus.simulator.ultimate
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Otobüs Simulator : Ultimate Nedir?

Yolcu taşımacılığı yapmak için otobüs sürme tecrübesi yaşayabileceğiniz mobil bir simülasyon oyunudur. “Zuuks Games” tarafından geliştirilmiştir. Tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur.

Oyun içerisindeki temel amaç, şoför olarak güvenli yolcu taşımacılığını zamanında gerçekleştirmektir. +13 farklı otobüsü kullanabilir, diğer oyuncularla sezona katılabilir, dinlenme tesisinde mola verebilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate APK Hileli olarak sitemizde bulunmaktadır. Bus Simulator Ultimate APK Para Hilesi kullanarak oyun içerisinde kısa sürede ilerleyebilirsiniz. Mobil oyun Android 7.0 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

Advertisement

“Türkçe” dilinde sunulanş oyunda, trafik içerisinde sürüş yapmanız gerekmektedir. Trafik kurallarına uymalı, ücretli otobanlardan geçiş yaparken para ödemeniz gerekmektedir.

Yolcularınız araç sürüş performansınıza göre size puan verebilirler. Köy yollarında sürüş yaparken ormanları görebilir, otobanlarda asfalt üzerinde sürüş yapabilir, kendi ofisinizi açabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Hileli APK oyununu sitemizden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için akıllı cihazınız içerisinde en az 2 GB boş hafızanız bulunması gerekmektedir.

Bus Simulator Ultimate APK ile birlikte usta bir şoför olma yolunda Türkiye içerisinde seyahat edebilirsiniz. Simülasyon oyununda keyifli vakit geçirerek değişen hava şartlarında sürüş yapabilirsiniz.

İndir Otobüs Simulator [1.59 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş