GTA 3 Hileli APK 1.9 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

GTA 5 Hileleri PS3 Ve PC'de Dikkatleri Üzerine Topladı! GTA 5 PS3 Hileli İle Avantajı Sende Yakala! GTA 3 Oyununda Etkileyici Bir Maceraya Katılmaya Hazır Mısınız?

GTA 3  Hileli APK 1.9

Genel bakış GTA 3

İsim GTA 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.9
Boyut 14.57 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $4,99
Google Play Linki com.rockstar.gta3
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Grand Theft Auto III Nedir?

Gangsterler ve kanun suçluları arasında, sert yaşam koşulları ile birlikte yasadışı görevleri yerine getirebileceğiniz bir açık dünya aksiyon oyunudur.

GTA3 APK oyunu, “Rockstar Games” tarafından geliştirilmiştir. 17 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulan mobil oyun, 10. yıl kutlamasına özel olarak geliştirilmiştir.

Advertisement

GTA 3 APK oyunun hikayesi Liberty City’de geçmektedir. Araç tasarımları, HD görüntü kalitesi ve etkileyici oyun efektleri ile birlikte kullanıcılara keyifli bir oyun deneyimi sunulmaktadır.

Oyun kontrolleri mobil cihazlarınızda maksimum performans ile oynamanız için optimize edilmiştir. İsterseniz, akıllı cihazınıza Gamepad gibi eklentiler takarak da oyunu oynayabilirsiniz. GTA 3 Hileli kullanarak eğlencenizi artırabilirsiniz.

GTA3 ile açık dünya içerisinde özgürce yaşayabileceğiniz uzun soluklu bir macera sizi beklemektedir. Oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilir, suç dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

İndir GTA 3 [14.57 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş