FR Legends APK Hile 0.3.2 (Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

FR Legends Hile APK İle Önden Motorlu Arkadan Çekişli Aracınızı Dilediğiniz Gibi Geliştirin! FR Legends APK Para Hilesi Özelliği İle Sınırsız Kaynaklar Edinin!

FR Legends APK Hile 0.3.2

Genel bakış FR Legends

İsim FR Legends
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.3.2
Boyut 100.27 MB
MOD Sınırsız Para
Kategori Yarış
Geliştirici TWIN TURBO TECH CO., LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fengiiley.frlegends
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

FR Legends APK Mod Cars Nedir?

FR Legends Supra gibi çeşitli yarış arabalarını kullanmanıza imkan tanıyan bir mobil araba yarış ve drift hile oyunudur. Puanlama sistemine dayalı oyunda, zamana karşı yarışabilir, rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

“TWIN TURBO TECH CO., LTD” tarafından geliştirilen FR Legends APK İOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynanabilmektedir. “PEGI3” sertifikasına sahiptir. Kısa sürede popülerleşerek, 10 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmıştır.

FR Legends Android APK hile oyunu içerisinde çeşitli araç kasaları bulunmaktadır. Seçeceğiniz araç kasası ile beraber tekerlek, şaft, rüzgarlık ve diğer araç parçalarını birleştirebilir, aracınızı pistlere hazır hale getirebilirsiniz.

FR Legends Mod APK oyununda, oyuncular için gerçekleştirilen özel günlerde görevleri tamamlayarak sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. Ödüller ile aracınızı geliştirebilir, hile kullanarak yarışlarda avantaj kazanabilirsiniz.

Eşsiz karikatüristik grafikleriyle beraber eğlence anlayışınıza farklı bir anlam katacak olan FR Legends APK hile drift oyununu hemen indirin! Pistler sizi bekliyor, aracınızı alın ve gaza basın!

İndir FR Legends [100.27 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş