Cargo Simulator 2019 Türkiye Hileli APK 1.62 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Cargo Simülatör 2019 APK Oyununda Türkiye'de Yük Taşıyarak Seyahat Edebilirsiniz! Cargo Simulator 2019 Türkiye APK İndir Para Hilesi İle Sitemizde Bulunmaktadır!

Cargo Simulator 2019 Türkiye  Hileli APK 1.62

Genel bakış Cargo Simulator 2019 Türkiye

İsim Cargo Simulator 2019 Türkiye
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.62
Boyut 127.41 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici smSoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.smsoft.cargosimulatorturkey
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Cargo Simulator 2019: Türkiye Nedir?

Cargo Simulator 2019 Türkiye Hileli oyunu, Multiplayer (Çok Oyunculu) olarak ya da tek başınıza kargo taşıma yapma amacıyla tır sürme tecrübesine katılabileceğiniz bir mobil oyundur.

“smSoft” isimli oyun geliştiricisi tarafından Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. Oyun içerisinde trafik kurallarına uymalı ve teslim aldığınız kargoyu, sağlam bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Advertisement

Cargo Simulator 2019 Türkiye Hileli APK oyunu içerisinde Türkiye içerisinde bulunan illere sürüş yapabilirsiniz. Çeşitli tür ve şekillerdeki yükleri taşıyabilirsiniz.

Cargo Simulator 2019 Türkiye Para Hilesi kullanarak hızla ekonominizi artırabilirsiniz. Para kazandıkça yeni çekiciler satın alabilir, aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ardından iş makinası gibi büyük tonajlı yükleri taşımaya başlayabilirsiniz.

Cargo Simulator 2019 Türkiye APK oyununda tır şoförü olma deneyimini Türkiye içerisinde deneyimleyebilirsiniz. Yenilenmiş grafikler ile oyunun son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

İndir Cargo Simulator 2019 Türkiye [127.41 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş