Age of Mythology Hileli APK 1.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Age Of Mythology APK PC Oyunları İçerisinde Stratejik Macerayı Sunuyor! Age Of Mythology APK For Android Ve iOS Sistemli Cihazlar İçin Optimize Edildi!

Age of Mythology  Hileli APK 1.0

Genel bakış Age of Mythology

İsim Age of Mythology
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.0
Boyut 3.8 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Eğlence
Geliştirici Nixus Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Age Of Mythology Mobile APK Nedir?

Farklı haritalar üzerinde online rakiplerinizle ya da oyun zekasına karşı stratejik bir savaşa girebileceğiniz, eğlenceli ve zorlu bir mücadele yaşayabileceğiniz, titan isimli güçlü kahramanları savaş esnasında kullanabileceğiniz mobil bir hileli oyunudur.

Age Of Mythology APK Beta oyununda kendi bölgenizi inşa etmeniz, inşa ettiğiniz yapıları geliştirmeniz, ordu kurmanız ve kaynak bulmanız gerekmektedir. Age Of Mythology Hileli oyunu içerisinde temel amaç düşman güçlerini yok etmektir.

Hileli oyunu içerisinde tüm özellikler ve titanlar kullanıcılara açık olarak gelmektedir. Ayrıca oyun içerisinde sınırsız kaynaklar kullanıma sunulmuştur. Böylelikle kısa zamanda hızla gelişebilir, rakiplerinizi hezimete uğratabilirsiniz.

Age Of Mythology.APK Free Download oyunu bilgisayar üzerinde oldukça sevildikten sonra, Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiştir. Age Of Mythology Android APK Download ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Age Of Mythology APK oyunu, “​​Nixus Dev” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Stratejik bir mücadeleyi içerisinde sunan bir mobil savaş oyunudur.

İndir Age of Mythology [3.8 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş