Stardew Valley APK Hileli 1.5.6.52 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Stardew Valley APK cep telefonuna geliyor! Bu ödüllü açık dünya tarım RPG'sinde kırsal bölgeye taşın ve yeni bir hayat inşa et!

Stardew Valley APK Hileli 1.5.6.52

Genel bakış Stardew Valley

İsim Stardew Valley
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.5.6.52
Boyut 66.01 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Rol Oyunu
Geliştirici ConcernedApe
Fiyat $4,99
Google Play Linki com.chucklefish.stardewvalley
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Stardew Valley gerçekten de çiftlik oyunu türünü seven ve özellikle renkli bir dünyaya dalmış olanlar için artık hiç de yabancı olmayan bir isim. Günümüzün diğer oyunlarından farklı olarak çok tanıdık piksel grafik stilinin retro nefesini hala koruyor. Garip olan şey, dramatik bir olay örgüsü olmamasına rağmen, çok basit bir şekilde inşa edilmiş olmasına rağmen yine de kendi çekiciliğini getirmesidir.

Stardew Valley - sizi kayıtsız bırakmayacak çiftlik unsurlarına sahip harika bir piksel simülatörü. Oyunun hikayesinde kahraman, merhum büyükbabasından bir mesaj alır. Eski çiftliğinin artık tamamen torununa ait olduğu yazıyor. Kahraman oraya vardığında çiftliğin kötü durumda olduğunu fark eder ve hayatını onun restorasyonuna ve iyileştirilmesine adamaya karar verir. Emülatörde yapmanız gereken şey budur.

Basit ama çok derin kupa

Stardew Valley'e geldiğinizde şehirde yaşayan ve çalışan bir ofis çalışanını canlandıracaksınız. Yoğun, kalabalık şehir hayatı ve işte sık sık yaşanan başarısızlıklar, kendinizi çok depresif hissetmenize neden olur. Görünüşe göre artık dayanamayacaksın, ama yine de nasıl düzelteceğini bilmiyorsun. İşinden ayrılman ya da başka bir yere taşınman doğru değil ve şimdi bir karmaşanın içinde sıkışıp kaldın. Ve şu anda, her şeyi değiştirmeniz için bir umut ışığı olan kader bir mektup gönderildi.

Elindeki mektubu hızla açtım ve yine bir vasiyet olduğunu anlayana kadar her satırını dikkatlice okudum. Merhum dedenizin bıraktığı vasiyetten ve ona büyük bir servet hakkı bırakmasından başka bir şey değildir. Pek çok hatırayla ilişkilendirdiğiniz eski bir çiftlik ve şimdi dedeniz için işleteceksiniz. Belki de bunca zamandır elde etmeye çalıştığın şeyden vazgeçip, memleketine dönerek her şeye yeniden başlamak için en doğru karar bu.

Advertisement

Küçük ve rahatlatıcı oyunlar oynayın

Bir günlüğüne bir çiftçinin hayatını yaşayacağınızı ve çiftliğinizde çalışmanın nasıl bir şey olacağını hiç düşündünüz mü? Yoksa şehir atmosferinden daha mı heyecan verici ve ferahlatıcı? Buranın doğasında var olan güzelliklere ve huzura kendi gözlerinizle şahit olduğunuzda tüm cevaplarınız cevaplanacak. Yeni çeşitler yetiştirmek için ağaçları kesmek, büyümek için bitkileri sulamak ve ürün toplamak gibi günlük işleri yapmanız gerekir. Ek olarak, bazı kaynakları avlayabilir veya madencilik yapabilir ve çiftliğinizin büyümesine yardımcı olmak için her şeyi yapabilirsiniz.

Oyundaki tüm işlemlerin yeni başlayanlar için çok karmaşık ve ilkel olmadığını ve özellikle çok fazla kurcalamanıza gerek olmadığını söylemeliyim çünkü bu tür doğası gereği hareketsiz bir türdür. Çiftçilik yapmak, toplamak, herhangi bir şeyi almak ve ona dokunmak istediğinizde, karakter her şeyi otomatik olarak yapacaktır. Ayrıca ekrana dokunarak ve gitmek istediğiniz yöne kaydırarak birlikte hareket etmek istediğiniz karakteri kontrol edeceksiniz.

Deneyimleyeceğiniz birçok ilginç aktivite

Her gün yapabileceğiniz tek şeyin gece gündüz çiftliğe bağlı kalmak ve yalnız kalmak olduğunu düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Oyuncuların eğlenceli eğlence anlarının tadını çıkarmasına yardımcı olmak için üretici birçok farklı aktivite getirdi. Çiftliğe yakın küçük bir kasabada yaşayan insanlarla arkadaşlık kurarak başlayabilirsiniz. Sadece sohbet etmekle kalmayıp, onlardan bazı değerli deneyimler öğrenebilir ve çevrenizdeki insanlarla daha yakın olabilirsiniz.

Advertisement

Siz de karşı cinsten hoşlandığınız biriyle tanışabilir ve çıkabilirsiniz böylece ikiniz de evlenmeden önce yakınlığın en üst noktasına ulaşabilirsiniz. Sonra siz ve bu kişi, çocuklarınızla birlikte bir ev inşa edin ve onları günden güne büyütmek için büyütün. Bununla yetinmeyin çünkü Stardew Valley'de genellikle yılın özel günlerinde festivaller düzenlenir. Cadılar Bayramı, yemek festivali veya Paskalya gibi ve oyunlara katılırken evinize çekici hediyeler götürmek için oraya gidebilirsiniz.

İlk adım, yerleşik düzenleyicinin tüm özelliklerini kullanarak benzersiz bir karakter yaratmaktır. Çiftlikteyken size ekmeniz için az miktarda altın ve tohum verilir. Bu, çiftliğin gelişimini başlatacak ve bunu aşağıdaki yollardan biriyle yapabilirsiniz: besi hayvanı yetiştirmek; Benim için mağaraya git. Ağaç, meyve ve sebze dikmek. Küçük bir havuzda balık. Her oyuncunun hangi yolu seçeceğini seçme ve maç boyunca buna bağlı kalma hakkı vardır.

Oyunun sosyal bir bileşeni de var. Ve bu, diğer karakterlerle iletişim kurmanız, arkadaş edinmeniz ve sonunda evlenmeniz gerektiği anlamına gelir. Son olarak, bize zamanı ve mevsimleri anlatmalısınız. Stardew Vadisi - Burası tipik bir çiftlik değil, burada kar yağabilir ve ağaçlarınız ölmeye başlayabilir, salda kalıp başladığı işe devam etmek için bu durumdan bir çıkış yolu bulmanız gerekecek.

İndir Stardew Valley [66.01 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş