Shadow Fight 3 APK Hileli 1.37.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Shadown Fight 3 Oyunu İçerisinde Şeytani Gölgelerin Mücadelesi Sizi Bekliyor! Shadow Fight 3 APK Oyun İndir Ve Dövüş Mücadelelerinde Farklı Dövüş Stilleri Kullan!

Shadow Fight 3 APK Hileli 1.37.2

Genel bakış Shadow Fight 3

İsim Shadow Fight 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.37.2
Boyut 194.85 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Rol Oyunu
Geliştirici Nekki - Action and Fighting Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.nekki.shadowfight3
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Shadow Fight 3 Special Edition APK Nedir?

“Nekki - Action and Fighting Games” tarafından kullanıcılara sunulan rol yapma oyunu içerisindeki temel amaç, karakterinizi güçlendirerek gölge savaşlarında mücadele etmektir.

Oyun hikayesinde gölge savaşlarının sona ermesi için efsanevi bir savaşçı beklenmektedir. Bu savaşçıyı oyuncu temsil etmektedir. Hikaye içerisinde farklı seviyelerde birçok çeşitli düşman bulunmaktadır. Shadow Fight 3 Oyna ve savaşın kaderini değiştir!

Advertisement

Kişiselleştirebildiğiniz karakteriniz ile kullanmak istediğiniz efsanevi silahları oyun içerisinde toplayabilirsiniz. Dövüş stilinizi belirleyerek rakiplerinize saldırı yapabilirsiniz. Sınırsız para hilesi ile istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz.

Diğer oyuncuların karakterlerine karşı mücadeleye girebilir ve sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Mobil oyunu Shadow Fight 3 APK And Titan Mode ile sitemizden indirebilirsiniz.

Shadow Fight 3 APK oyunu içerisinde akıcı grafikler ve etkileyici animasyonlar kullanılmıştır. Serinin 3. oyununda heyecanlı dövüş mücadelelerine katılmak ister misiniz?

 

İndir Shadow Fight 3 [194.85 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş