Scary Teacher APK Hileli 2.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Scary Teacher APK İndir Ve İstenilen Kayıp Kelimeleri Bul! Çabuk Ol Hoca Geliyor! Scary Teacher APK Son Sürüm İle Oyunu Sitemizden İndir! Çabuk! Hoca Geliyor!

Scary Teacher APK Hileli 2.2

Genel bakış Scary Teacher

İsim Scary Teacher
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.2
Boyut 968.8 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Kelime
Geliştirici Z & K Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zatg.scaryteacher.wordgame
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Scary Teacher APK Nedir?

Scary Teacher Eylül Lal kelime bulmaca hileli oyunu, “Z & K Games” tarafından geliştirilmiştir. Oyun içerisindeki bulmaca sütun ve satırlarına uyan kelimeleri, karşınızda bulunan harfleri birleştirerek bulmanız gerekmektedir. Ne kadar zeki olduğunuzu Bayan T’ye gösterin!

Scary Teacher Örümcek Bölümü gibi bölümlerde bulunan gizli kelimelerin hepsini açığa kavuşturarak daha zorlayıcı olan bölümlere geçebilirsiniz. Genel olarak oyuncular arasında en çok zorlanılan bölüm Scary Teacher Banyo Bölümü olduğu söylenmektedir.

Advertisement

Takıldığınız bölümlerde yardım almak adına para ve elmas harcayarak harf satın alabilirsiniz. Oyunu sitemizden, Scary Teacher APK Para Hilesi İndir bağlantısı ile indirerek sınırsız paraya sahip olabilir ve takıldığınız yerde yardım alabilirsiniz.

Scary Teacher APK İndir Ücretsiz özelliklerinden faydalanın! Okulunuzu Bayan T’ye karşı üstün tutarak onu kızdırın! Unutmayın sizi zorlamak için elinden geleni yapacak ve bir sonraki sorusu daha zor olacaktır!

Sorular ne kadar zor olursa olsun elinizde bir koz olarak Scary Teacher APK Hileli versiyonu bulunmaktadır. Hileli oyununun özelliklerini kullanarak soruları çözebilir ve kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz!

İndir Scary Teacher [968.8 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş