Kelimelik Hileli APK 9.5.0 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Kelimelik Nedir, Kelimelik Hilesi Nedir, Kelime Hilesi İle Avantaj Nasıl Yakalanır, Sorularının Cevaplarını Ve Oyunun İncelemesini Yazımızda Bulabilirsiniz.

Kelimelik  Hileli APK 9.5.0

Genel bakış Kelimelik

İsim Kelimelik
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 9.5.0
Boyut 69.10 Mb
Hileli Reklamsız
Kategori Kelime
Geliştirici He2 Apps
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.he2apps.kelimelik
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Kelimelik Nedir?

Online olarak oyuncuların canlı rakiplerle karşılaşabileceği bir kelime türetme oyunudur. Ülkemizde oldukça popüler olan oyun, her yaş grubundaki oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır.

kelimelik hile

“He2 Apps” tarafından geliştirilen mobil oyun, güncel verilerle 20 milyon oyuncuya ulaşmıştır. Türkçe dil arayüzüne sahiptir. Oyundaki temel amaç, elinizdeki harfleri kullanarak en uzun ve anlamlı kelimeleri oluşturmaktır.

Oyun Hakkında

Oyun tahtası kare şeklindeki kutucuklardan oluşmaktadır. Her kareye bir harf koyulabilmektedir. Oyundaki harflerin belirli puanları bulunmaktadır.

Kelimelik oyunu içerisinde aynı harfler tekrarlanmak üzere 2 oyuncu tarafından toplam 100 adet harf kullanılmaktadır. Her oyuncunun elinde 7 adet harf bulunmaktadır. Bu harfleri kendi sıranızda kullandığınızda, bir sonraki hamleniz sırasında yeni harfler rastgele olarak elinize gelmektedir.

kelimelik hile apk

Oluşturmak istediğiniz kelimenin yanlarında başka harfler bulunuyorsa, soldan sağa doğru ve yukarıdan aşağıya doğru anlam bütünlüğünün sağlanması gerekmektedir. Yerde bulunan 100 adet harf iki oyuncu tarafından tüketildiğinde oyun otomatik olarak sonlanmaktadır.

Oyunda oluşturduğunuz kelimeler, harfler üzerinde bulunan puanların toplamına göre puan vermektedir. Oluşturacağınız kelimeleri yatay ve dikey olarak oluşturmanız mümkündür. Oyun tahtası 15’e 15 ebatlarında dizayn edilen bir kare tablodur.

Oyun tahtası üzerinde ekstra puan veren kutucuklarda bulunmaktadır. Bu kutucuklar; Bonus Kutucuk, H2, H3, K2, K3 olarak isimlendirilmiştir ve tüm kutucukların rengi beyaz olarak görüntülenirken, bu kutucukların rengi farklıdır.

  • H2 kutucuğu üstüne yazılan harfin puanını 2’ye katlamaktadır.
  • H3 kutucuğu üstüne yazılan harfin puanını 3’e katlamaktadır.
  • K2 kutucuğunun üzerinde bulunduğu bir kelimenin puan değeri 2 ile çarpılmaktadır.
  • K3 kutucuğunun üzerinde bulunduğu bir kelimenin puan değeri 3 ile çarpılmaktadır.
  • Bonus kutucuk tahta üzerinde 3 yıldız olarak ifade edilmektedir. Bu kutucuğun özelliği, üzerinden bir harf geçtiğinde kullanıcıya +25 puan vermesidir.
kelimelik apk hile son sürüm

Oyun içerisinde kazandığınız oyunlara göre istatiğiniz tutulmaktadır. Bu istatistik sonucuna göre profilinizin puanı belirlenmektedir. Oyun eşleştirme sistemi, yakın puanlı oyuncuları birbirleri ile eşleştirerek oyunun daha zevkli bir halde oynanmasını sağlamaktadır.

Advertisement

Oyun içerisinde düzenlenen liglere ve sezonlara katılabilirsiniz. Bu karşılaşmalarda başarılı olmak için ödüllü yarışmalarda kelime bilginizi diğer oyuncularla yarıştırabilirsiniz.

Kelimelik Nasıl Oynanır?

Oyunu cihazınıza indirdikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Üye olarak giriş yapmak için mail adresinizi veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Eğer üye olmak istemiyorsanız, misafir olarak oyuna katılabilirsiniz. Bu durumda üyelik oluşturmanıza gerek kalmayacaktır.

Oyuna giriş yaptıktan sonra kırmızı renkli “Yeni Oyun” butonuna basmanız, oyuna girmeniz için yeterli olacaktır. Oyun rakibinizle birlikte sırayla yapacağınız hamlelerden oluşmaktadır.

kelimelik apk

Kelimelik APK oyunu içerisinde kullanabileceğiniz 31 çeşit harf bulunmaktadır. Bunlar dilimizdeki 29 harf ve 2 tane joker harftir. Joker harfler, istediğiniz bir harf yerine kullanabileceğiniz harfleri temsil etmektedir.

Her bir hamlede kullanıcı tahtaya elinde bulunan harflerden anlamlı bir kelime oluşturarak puan kazanmaktadır. Uzun ve anlamlı kelimeleri oluşturmak daha çok puan kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu sebeple elinizdeki harfleri olabildiğince anlamlı bir kelime içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Oyunun kazananı, 2 oyuncunun da yazdığı kelimelerin toplam puanına göre belirlenmektedir.

Kelimelik Oyun Modları

Kelimelik Pro APK oyununda oyuncular 20 farklı rakibe kadar aynı anda oyunlara katılabilirler. Oyunda 2 adet farklı bulunmaktadır. Modlar arasındaki belirleyici fark, oyunlardaki hamle süreleridir.

“Rastgele Oyun” isimli oyun modu, oyuncuların 12 ile 72 saat arasında tek bir hamle yapması gereken oyun modudur. Bu oyun modu, akıllı cihazı ile sürekli ilgilenmeyen kullanıcılar için geliştirilmiştir. Oyunlar haftalarca sürebilmektedir.

kelimelik hile programı

“Seri Oyun” isimli içerisinde oyuncular çok hızlı karşılaşmalara katılabilmektedir. Rastgele oyunun aksine, oyundaki oyuncuların yapacağı hamle süreleri 2 dakika ile 5 dakika arasında seçilebilmektedir. Bu oyun modu sayesinde akıcı oyunlar oynanabilmektedir.

Kelimelik oyununu online rakiplerinizle oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla da oynamanız mümkündür. Üstelik arkadaşlarınız ile oyunu oynamak için yanyana olmanız gerekmez.

Advertisement

Arkadaşlarınızla oyunu birlikte oynamak için onlara davet gönderebilir, onlardan davet alabilirsiniz. Yeni oyun seçeneğinde herhangi bir oyuncuyu kullanıcı adı ile arayabilir, oyun daveti gönderebilirsiniz.

Aynı şekilde diğer oyuncular da size oyun daveti gönderebilmektedir. Oyun davetini alan taraf oyunu kabul ettikten sonra oyun otomatik olarak başlamaktadır.

Daha önce karşılaştığınız ve oynamaktan keyif aldığınız online rakiplerinizi arkadaş listenize ekleyebilir ve daha sonra aynı oyuncular ile yeni oyunlar oynayabilirsiniz.

kelimelik hilesi

Oyun daveti gönderirken bilmeniz gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Karşı tarafa “Rastgele Oyun” ile davet gönderirseniz, davetiniz kabul edilene kadar davet isteği aktif kalmaktadır.

Fakat “Seri Oyun” daveti gönderirseniz, gönderdiğiniz davetin kabul edilmesi için 15 dakikalık süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde kabul edilmeyen davetler otomatik olarak iptal olmaktadır.

Kelimelik Oyun Hileleri

Kelimelik Oyununda Hileli yapmak, kullanıcıların çeşitli avantajları kullanarak kolayca öne geçmesini sağlamaktadır. Kelimelik Oyunu Hileleri oyunda kısa sürede başarılı olmak isteyen kullanıcılar için araştırma konusu haline gelmiştir.

Kelimelik Hileli 2020 yılında oldukça popülerdi ve Kelimelik Hileli 2021 yılında da popülerliğini korudu. Bu hileler oyunla birlikte çalışan hileler olduğu gibi, ek program kullanılarak yapılan hileleri temsil etmektedir.

kelimelik apk indir

Kelimelik Hileli APK içerisinde oyuncuların kelime bulmak için düşünmelerine gerek kalmamaktadır. Kelimelik Hileli Programı elinizdeki harfe göre oluşturabileceğiniz kelimeleri size liste halinde sunmaktadır.

Bu listeden oyun tablosuna en uygun kelimeyi seçebilir ve elinizdeki harfleri yerleştirerek yüksek puanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Son Olarak

Ülkemizde milyonlarca kullanıcının keyif alarak oynadığı mobil oyun, kelime bilginizi geliştirmekle beraber, rekabet etme heyecanını yaşatmaktadır.

Hileli kullanarak da oynayabileceğiniz oyun içerisinde boş vakitlerinizi eğlenceli oyunlar ile değerlendirebilirsiniz. Çevrimiçi rakiplerle karşılaşabilir, arkadaşlarınıza karşı tatlı rekabetlere katılabilirsiniz.

Kelimelik Hileli ile birlikte sitemizden oyunu indirebilir, hemen yeni bir oyuna başlayabilirsiniz. Kelime bilginize yeteri kadar güveniyor musunuz?

İndir Kelimelik [69.10 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş