Learn The Heart APK Hileli 2.0 (Tam versiyon)

Gilberto Terry -

Learn The Heart oyunu APK, oyuncuların stresli işlerinden ayrıldıktan sonra seyahat etmelerini sağlayan bir oyundur. Komşu oyuncularınız sizi ziyarete gelir ve sizinle takılır, birlikte seyahat edebilmek için zorlukların üstesinden gelin.

Learn The Heart APK Hileli 2.0

Genel bakış Learn The Heart

İsim Learn The Heart
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 2.0
Boyut 53.4 MB
Hileli Tam versiyon
Kategori Verimlilik
Geliştirici FDPStudio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fdpstudio.learntheheart
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Kalp Oyunu Öğren APK hakkında

Stresli bir işten sonra eve yalnız döndü. Bu cana yakın komşular gelip en sevdiğiniz çocuklar olacak. Sizinle seyahat etmek veya oyundaki yerleri ziyaret etmek istiyorlar. Sınavlar ve mini oyunlar oynayarak seyahat biletleri alın.

Oyuncuların düzenli olarak farklı kızlarla buluştuğu flört oyunları, özellikle mobil cihazlarda en popüler türlerden biri haline geldi. Bu türün potansiyelini bilen Learn The Heart, tüm Android telefonlar ve tabletler için yeni bir etkileşimli grafik oyunu seçti. Piksel grafiklere sahip flört sim oyunu yüzlerce kullanıcının ilgisini çekiyor.

Learn The Heart APK, oyun oynatıcı içeriğine odaklanan bir mobil flört simülatörüdür. Bu hikayede oyuncu, ana karakterin uzun bir tatilden sonra memleketine döndüğünü görür. Orada her kesimden tüm arkadaşlarınızı bir çocuk gibi seveceksiniz. Her diyalog ve animasyon farklı ve benzersizdir, bu yüzden dikkatli oynayın.

Ek olarak, LearnTheHeart APK'nın en son sürümü yalnızca özel içeriği açmakla kalmaz, aynı zamanda sizi saatlerce eğlendirecek tonlarca özellik, mini oyun ve mücadele içerir.

Drift Girls ve The Arcana gibi oyunların Learn The Heart Thai APK'sını öğrenmek için benzer hikayeleri ve stratejileri vardır. Ancak bu oyun, benzersiz özellikleri ve birçok özelliği nedeniyle en popüler oyunlardan biridir.

En son Learn the Heart Download APK sürümünü başarıyla tamamladıktan sonra, oyuncular birçok mini oyun ve zorlukla karşılaşacak, bu yüzden sadece doğru hikayeyi seçmeyin ve ana karaktere aşık olmak için kızla tanışın. Arkadaşlıklar hızla gelişir.

Advertisement

Learn The Heart APK Mobile'ı nasıl oynayacağınızı öğrenin.

Ezberlemeyi öğrenirken oyun, seçtiğiniz komşularla ilişkiler kurmaya odaklanır. Oyuncular, çiftlerle ilişkilerini güçlendirmek ve yeni fırsatlar yaratmak için mini oyunlara ve etkinliklere katılıyor.

Learn The Heart oyunu ayrıca bahçe ve ev gibi ziyaret edebileceğiniz yerlere de sahiptir. Ayrıca oyunun H modu, oyuncunun enstantane hızını, maksimum değeri, açıyı ayarlamasına ve karakterin şeffaflığını değiştirmesine olanak tanır.

Parktaki tanktan yakutu alın ve geceleri çiti saklamak ve açmak için kullanılan küçük düğmeli büyük kayanın yanındaki üzgün pembe kediyi bulun. Umarım bu, işi bitirmenize yardımcı olur.

Learn The Heart APK For Android ücretsiz bir oyundur, ancak oyuncular geliştiriciyi desteklemeyi seçebilir. Taraftarlar oyunun ayrıcalıklı özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Ayrıca oyunun en son sürümünü seçebilir ve erişebilirsiniz.

Learn The Heart APK iOS geliştiricilerini Discord'da aktif olarak indirin ve oyunla ilgili soru ve önerileri memnuniyetle karşılayın. Geliştirici ayrıca gelecekteki Discord güncellemeleri için açıklamalar sağlar.

Learn The Heart F95 APK fazla yer kaplamayan hafif bir oyundur. Sorunsuz çalışma için çoğu Android cihazla çalışır. Daha da iyisi, oyunu yüklemek istemeyenler için bir web seçeneği var. Ancak, bu oyunun keyfini tam olarak çıkarmak için sabit bir internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Advertisement

Oyun %100 ücretsizdir ancak geliştiriciyi forumda bağış yaparak destekleyebilirsiniz. Bu durumda, anket ve tüm işler gibi belirli içerikleri alacaksınız.

Oyun, daha fazla özellik ve daha sorunsuz oyun deneyimi için düzenli olarak optimize edilir ve güncellenir. Bu şekilde, oyunda her zaman yeni şeyler keşfedebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Learn The Hertz Game APK, temel oyun becerilerine sahip herkes için kullanımı kolaydır. İnteraktiftir ve aktiviteler ve mini oyunlar içerir. Nihai göreviniz, karakterlerinizle anlamlı ilişkiler kurmak ve hikayeyi etkileyen kararlar almaktır.

Oyunu oynamak için diyaloğu okumalı ve dikkate almalısınız. Keşfinizi hızlandırmak için etkinlikler ve sınavlar da seçebilirsiniz. Her etkinlik yeni karakterler ve ödüller açar.

Ayrıca oyundaki karakterlerle etkileşimlerin sonucunu belirleyen kararlar alarak hikayenizi şekillendirir. Oyunda ilerledikçe ilginç diyaloglarla karşılaşacak ve farklı davranış kurallarını daha iyi anlayacaksınız.

Sonunda karakterinizin ve ilişkinizin kaderine siz karar verirsiniz. İlginç ve eğlenceli sohbet.

Çözüm

Gizli arzularınızla karşılaşmaların oyun dünyasına hoş geldiniz. Bunu diğer dosya sunucularından şimdi alın, sıkıştırılmış dosyayı açın, dakikalar içinde kolayca kurun ve bu büyüleyici oyunu oynayın.

İyi bir adam olmaya çalış ve gerçekten istediğini elde et. Ve sadece robotlar olmayacak, kesinlikle seveceğiniz birçok tanıdık karakter olacak. İyi bir komşu ve ortak olacak mısınız? Şimdi dene!

 

İndir Learn The Heart [53.4 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş