CamScanner Premium APK Hileli 6.65.5.2405220000 (Pro)

Gilberto Terry -

Net ve özlü bir kağıt belge için, kullanıcılar hemen CamScanner APK geçebilir. Tek bir taramayla, bu uygulama harika bir kağıt ürünü yaratacaktır.

CamScanner Premium APK Hileli 6.65.5.2405220000

Genel bakış CamScanner Premium

İsim CamScanner Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.65.5.2405220000
Boyut 167.00 Mb
Hileli Pro
Kategori Verimlilik
Geliştirici CamSoft Information
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.intsig.camscanner
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Daha iyi okunabilirlik için düzenlemenize, fazla menteşeleri düzeltmenize ve el yazısını yeniden düzenlemenize yardımcı olur. Sadece bu da değil, kullanıcılar metinleri için istedikleri rengi de seçebilirler. Aynı zamanda saklamak istediğiniz formatları da seçme hakkına sahipsiniz. Bu uygulama ile kullanıcıların artık fotoğraflı kağıt belge gönderme konusunda endişelenmesine gerek yok çünkü bu uygulama, ışığı ve karanlığı buna göre ayarlamanıza yardımcı olacak.

Kağıt belgeleri almak kolay

CamScanner kullanırken, kullanıcılar taramak istedikleri belgeyi özgürce tarayabilirler. Cihazınızın kamerasının yardımıyla belge tarama daha kolay ve hızlı hale gelir. Bu uygulama özellikle fatura, taslak veya makbuz gibi her türlü belgeyi, notları ve hatta el yazısı belgeleri tarayabilir. Taramadan sonra, uygulama belgenizi otomatik olarak dijitalleştirir ve görüntüyü daha net ve keskin metinle görüntüler. Belgeleri bu şekilde dönüştürmek, depolama alanını daha da azaltır ve belgeleri saklamanızı kolaylaştırır.

Otomatik metin düzeltme

Uygulama, bir kağıt belgeyi taradıktan sonra düzenleme adımlarını da sizin için otomatik hale getirir. CamScanner, metnin parlaklığını buna göre artırmanıza veya azaltmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, kenar boşluklarını kırpmanıza ve yazı tipi açılarını hızla ayarlamanıza da yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcılar metinleri için uygulamada sağlanan renkleri de kullanabilirler.

Advertisement

Belgeleriniz daha net hale gelecek ve görüntüleyenleriniz üzerinde derin bir etki bırakacaktır. Kullanıcılar, çok yüksek çözünürlüklü belge görüntülerine sahip olabilir. Ayrıca, belgelerinizi işaretlemek için altyazıların yanı sıra ek karakterler de ekleyebilirsiniz. Böylece önemli bilgiler net bir şekilde işaretlenecek ve okuyucuların içeriği anlamaları kolaylaşacaktır.

Görüntüleri birden fazla formatta saklamaktan çekinmeyin

Bu uygulama size optik karakter tanıma da dahil olmak üzere birçok benzersiz özellik sunar. Sonuç olarak, kağıt belgeleri görüntülerden daha verimli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bu belgeler, seçtiğiniz farklı formatlarda saklanır. Ayrıca, kullanıcıların, ekleri posta veya sosyal ağlar aracılığıyla göndermek gibi çeşitli yollarla arkadaşları ve meslektaşları ile paylaşmalarına izin verilir. Uygulama çok yüksek bir güvenliğe sahiptir, bu nedenle CamScanner'ı kullanırken içiniz rahat olsun. Belgelerinizi güvende tutmak için, özelliği görüntülerken parola soracak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, belgeleri bir bağlantı aracılığıyla paylaşırken, bunlara erişmek için bir parola da belirleyebilirsiniz.

Belgeleri hızla bulun

Bu uygulamanın geçici bir kaydetme modu vardır, böylece taranan belgeyi silme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz çünkü bilgiler zaten kaydedilmiştir. Ayrıca kullanıcılar belgelerini net başlıklar ve özel karakterlerle de belleğe kaydedebilirler. Bu sayede belgeleri bulmak daha hızlı hale gelir. Ayrıca uygulama, bilgi bulmayı kolaylaştırmak için belge etiketleme de sağlar. Bazı ilgili kelimeler veya resimler gibi bazı basit bilgilerle uygulama, o kelimeyle ilgili bilgileri bulmanıza ve görüntülemenize yardımcı olacaktır. Cihazınız bir yazıcıya bağlıysa fazla zaman ve emek harcamadan belgeleri kolay ve hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Advertisement

Kullanımı kolay ve tüm izleyiciler için uygun

CamScanner'a erişirken, kullanıcılar basit ve temiz kullanımı ile çok güzel ve göz alıcı bir arayüz göreceklerdir. Uygulamadaki detaylar net bir şekilde düzenlenmiş ve renk koordinasyonu uyumlu ve güzeldir. Kullanıcılar, getirdiği kullanışlı özellikler nedeniyle çok kullanışlı bir uygulamayı sever. Nasıl kullanılacağı da çok basit; İster çocuk olun ister yetişkin, kullanabilirsiniz. Nasıl kullanılacağını bilmeseniz bile sorun değil çünkü uygulama sistemi size detaylı ve kolay anlaşılır bir şekilde rehberlik edecek. Ayrıca, farklı cihazlarda kullansanız bile kullanıcı hesabınızdaki bilgiler senkronize edilir. Sonuç olarak, belgelerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde düzenleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

İndir CamScanner Premium [167.00 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş