Human Fall Flat APK Hile 1.10 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Human Fall Flat Android Oyun İndir Ve Karakterini Fiziki Olarak Kontrol Et Ve Nesneleri Tut! Human Fall Flat Han Kanal İle Yayıncıların Oynadığı Oyunu Oyna!

Human Fall Flat APK Hile 1.10

Genel bakış Human Fall Flat

İsim Human Fall Flat
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.10
Boyut 630 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Bulmaca
Geliştirici 505 Games Srl
Fiyat $4,99
Google Play Linki com.and.games505.humanfallflat
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Human Fall Flat Mobile Nedir?

Fiziki olarak jöle kıvamına benzeyen karakterle, balyoz ve sopa gibi eşyaları kullanarak bulmacaları çözebileceğiniz bir hile oyunudur.

Human Fall Flat Gameplay mobil hile oyununu çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar arkadaşlarınızla beraber oynayabilir ve eğlencenizi katlayabilirsiniz.

Human Fall Flat Enes Batur gibi YouTube yayıncıları tarafından oynanmış ve yüksek bir popülariteye ulaşmıştır. Hile oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde Human Fall Flat APK Download linkinden indirebilirsiniz.

Sevimli çizgisel grafikleriyle beraber Human Fall Flat Speedrun oyunu, oyunculara eğlenceli bir evren sunmaktadır. Ayrıca karakterinizi özelleştirerek daha havalı veya daha şirin görünebilirsiniz.

Human Fall Flat PS4 gibi oyun konsollarından sonra Android ve İOS mobil cihazlar için “505 Games Srl” isimli geliştirici tarafından sunulmuştur. Herhangi bir yaş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Zorlu bulmacaları zekanız ve el becerinizle çözebilir, bir sonraki seviyeye geçebilir ve daha zorlu sınavlara tabi olabilirsiniz. Zevkli bir maceraya katılmak istiyorsanız hemen Human Fall Flat APK hile oyununu indirin!

İndir Human Fall Flat [630 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş