Merge Master Hileli APK 1.13.11 (a521) (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Merge Master Dinosaur Fusion APK Oyunu İle Puzzle Çözebilir, Fantastik Bir Hikayeye Katılabilirsiniz! Merge Master Hileli APK Oyununda Hileli Kullanabilirsiniz!

Merge Master  Hileli APK 1.13.11 (a521)

Genel bakış Merge Master

İsim Merge Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.13.11 (a521)
Boyut 340.07 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Bulmaca
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.zen
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Merge Master Game Nedir?

Sihirbaz akademisinde bir öğrenci olarak başlayabileceğiniz mobil hileli oyununda, profesyonel bir sihirbaz olma yolunda ilerlemeli, bulmacaları çözmeli ve fantastik yaratıklara karşı mücadele etmelisiniz.

Merge Master Android Oyun platformlarında etkinliklere katılabilir ve diğer oyuncularla rekabet içerisine girebilirsiniz. Büyülü öğe ve eşyaları bulabilir, onları birleştirerek yeni özelliklere sahip eşyalar elde edebilirsiniz.

Advertisement

Oyun içerisinde yeni karakterlerle tanışabilir ve oyun hikayesinde ilerleyebilirsiniz. Fantastik canavarlarla mücadele ederek yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Merge Master APK Oyun İndir ile hileli versiyonu sitemizden indirebilirsiniz.

3 boyutlu olarak geliştirilen mobil hileli oyunu içerisinde krallığınızı geri almak için destansı bir mücadelede rol alabilirsiniz. Merge Master Para Hilesi ile birlikte oyundaki tüm özellikleri açabilirsiniz.

Mobil hileli oyunu içerisinde sınırsız özelliklere sahip olarak oyundan aldığınız keyfi artırabilirsiniz. Elmas, altın, enerji gibi kaynakları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Merge Master APK oyunu, “My.com B.V.” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Eğlenceli bir macerada rol alabileceğiniz hileli destekli fantastik bir bulmaca oyunudur.

İndir Merge Master [340.07 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş