Merge Master Hile APK 1.13.11 (a521) (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Merge Master Dinosaur Fusion APK Oyunu İle Puzzle Çözebilir, Fantastik Bir Hikayeye Katılabilirsiniz! Merge Master Mod APK Oyununda Hile Kullanabilirsiniz!

Merge Master Hile APK 1.13.11 (a521)

Genel bakış Merge Master

İsim Merge Master
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.13.11 (a521)
Boyut 340.07 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Bulmaca
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.zen
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Merge Master Game Nedir?

Sihirbaz akademisinde bir öğrenci olarak başlayabileceğiniz mobil hile oyununda, profesyonel bir sihirbaz olma yolunda ilerlemeli, bulmacaları çözmeli ve fantastik yaratıklara karşı mücadele etmelisiniz.

Merge Master Android Oyun platformlarında etkinliklere katılabilir ve diğer oyuncularla rekabet içerisine girebilirsiniz. Büyülü öğe ve eşyaları bulabilir, onları birleştirerek yeni özelliklere sahip eşyalar elde edebilirsiniz.

Oyun içerisinde yeni karakterlerle tanışabilir ve oyun hikayesinde ilerleyebilirsiniz. Fantastik canavarlarla mücadele ederek yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Merge Master APK Oyun İndir ile hileli versiyonu sitemizden indirebilirsiniz.

3 boyutlu olarak geliştirilen mobil hile oyunu içerisinde krallığınızı geri almak için destansı bir mücadelede rol alabilirsiniz. Merge Master Para Hilesi ile birlikte oyundaki tüm özellikleri açabilirsiniz.

Mobil hile oyunu içerisinde sınırsız özelliklere sahip olarak oyundan aldığınız keyfi artırabilirsiniz. Elmas, altın, enerji gibi kaynakları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Merge Master APK oyunu, “My.com B.V.” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Eğlenceli bir macerada rol alabileceğiniz hile destekli fantastik bir bulmaca oyunudur.

İndir Merge Master [340.07 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş