Zula Hileli APK 0.37.1 (Menüsü)

Gilberto Terry -

Zula Mobile APK Oyununda Rakiplerinize Karşı Nişancılık Yeteneğinizi Göstermeye Hazır Mısınız? Zula Altın Hilesi Kullanarak Oyun İçerisinde Ekonomini Yükselt!

Zula  Hileli APK 0.37.1

Genel bakış Zula

İsim Zula
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 0.37.1
Boyut 923.47 Mb
Hileli Menüsü
Kategori Aksiyon
Geliştirici Lokum Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.LokumGames.ZulaMobile
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Zula Mobile: 3D Online FPS Nedir?

20 farklı karakterden birini seçerek diğer kullanıcılar ile birlikte silahlı takım savaşına girebileceğiniz bir online FPS oyunudur. Mobil oyun, “Lokum Games” isimli Türk oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

FPS oyunları “First Person Shooter”ın kısaltılmış isimlendirmesidir. Bu isimlendirme oyuncunun kullandığı karakterin görüş açısı ile oyun ekranını gördüğü oyunlarda kullanılmaktadır.

Advertisement

Zula APK oyunu espor standartlarına göre hazırlanmış bir yapıya sahiptir. Oyun içerisinde aylık olarak düzenlenen sezonlara katılabilir ve bu sezonlarda başarınıza göre ödül kazanabilirsiniz.

Zula Hileli 2022 oyunu içerisindeki tüm silahları açmak için mücadelelere girebilir, açtığınız silahlara çeşitli eklentiler yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde kazandığınız ekipmanları diğer kullanıcılar ile takas yapabilirsiniz. Zula Hıle Indır ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Zula Hileli oyununda reflekslerinizi olabildiğince etkili kullanmanız gerekmektedir. Unutmayın, her an önünüze beklemediğiniz bir yerden rakip çıkabilir!

İndir Zula [923.47 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş