Zooba APK Hileli 4.35.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Zooba APK Uygulaması İle Hayvanat Bahçesinde Heyecanlı Bir Savaşa Katıl! Zooba Hileleri Kullanarak Mobil Oyunu Oldukça Keyifli Bir Hale Getirebilirsiniz!

Zooba APK Hileli 4.35.1

Genel bakış Zooba

İsim Zooba
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 4.35.1
Boyut 217.74 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Wildlife Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wildlife.games.battle.royale.free.zooba
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Zooba Games Nedir?

Oyuna katılan kullanıcıların hayvan karakterleri yönlendirerek birbirleri ile savaştığı çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. “Battle Royal” oynanış tarzına sahip olan hileli oyunu, hayvanat bahçesi içerisinde geçmektedir.

Oyundaki temel amaç, her oyuncunun hayatta kalan son kişi olmaya çalışmasıdır. Oyun süresince savaşmak, strateji geliştirmek, rakiplerden saklanmak ve doğru anda saldırı yapmak, başarılı olmak için oldukça önemlidir.

Harita üzerinde güçlendirmeler, ekipmanlar ve bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler ile birlikte her hayvana özgü olan yetenekleri kullanarak, diğer oyunculara karşı stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Advertisement

Zooba Elmas Hilesi kullanabilir ve sınırsız elmasa sahip olabilir, Zooba Karakter Çıkarma Taktiği ile tüm hayvanları kullanıma açabilir ve Zooba Hilesi kullanarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Mobil oyunu internet sitemizden Zooba İndir ile Android ya da iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza hileli olarak indirebilirsiniz.

Zooba Kutu Açılımı ile özel kıyafetleri ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mobil oyun, “Wildlife Studios” isimli geliştirici tarafından 7 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. 

İndir Zooba [217.74 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş