Zombie Catchers APK Hile 1.30.26 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Zombie Catchers APK Oyun İndir Ve Sınırsız Özellikleri Kullan! Zombie Catchers Mod APK Oyununda Fantastik Bir Dünyada Muhteşem Bir Maceraya Katılabilirsiniz!

Zombie Catchers APK Hile 1.30.26

Genel bakış Zombie Catchers

İsim Zombie Catchers
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.30.26
Boyut 79.88 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Deca Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki fi.twomenandadog.zombiecatchers
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Zombie Catchers Android Oyun Nedir? 

Zombileri yakalayan bir avcı olarak görev alabileceğiniz mobil hile oyunu, seviyelerden ve farklı bölümlerden oluşmaktadır. Bölümlerin sonunda güçlü zombi canavarlar ile mücadele etmeniz gerekmektedir. 

Oyunda A.J. ve Bud isimli karakterleri kullanarak ilerleyebilirsiniz. Zombileri yakalayabilir ve onları laboratuvara götürerek çılgın deneyler yapabilirsiniz. Zombileri etkisiz hale getirmek için çeşitli silah ve tuzakları kullanabilirsiniz. 

Zombileri dönüştürerek onlardan şekerlemeler, yiyecek ve içecekler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ürünleri satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz. Zombie Catchers Codes ile birlikte hile kullanabilir, sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. 

Zombie Catchers İndir APK bağlantısını kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Zombie Catchers APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu sitemizden Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Zombie Catchers Kod rakamlarını kullanarak karakterinize roketler, ağır silahlar ve ağ tüfekleri satın alabilirsiniz. Zombie Catchers Zombiler APK oyununda maceraya katılabilirsiniz. 

“Deca Games” tarafından geliştirilen mobil oyun, 7 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. Zombie Catchers APK Hile içerisinde sınırsız özellikleri kullanmak ister misiniz?

İndir Zombie Catchers [79.88 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş