Zarchiver APK Hileli 1.0.9 (Pro)

Gilberto Terry -

Yalnızca geleneksel bir dizüstü bilgisayarda değil, aynı zamanda bir akıllı telefonla birleştiğinde, ZArchiver Pro gibi bilgileri yönetmenize yardımcı olacak çok yönlü bir uygulama bulmak gerçekten gereklidir.

Zarchiver APK Hileli 1.0.9

Genel bakış Zarchiver

İsim Zarchiver
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.0.9
Boyut 4.87 Mb
Hileli Pro
Kategori Araçlar
Geliştirici ZDevs
Fiyat Bedava
Google Play Linki ru.zdevs.zarchiver
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

ZArchiver nedir?

Neyse ki ZArchiver, kullanıcıların uzun süredir devam eden endişelerini çözmek için doğdu. Bu veri yönetimi uygulaması, dünya çapındaki kullanıcılardan 100 milyondan fazla indirme ve milyonlarca olumlu yorum elde etti.

Bilgisayardaki efsanevi Winrar yazılımı doğduğundan beri kullanışlılığını ve mükemmel kalitesini kanıtladı.

Zip, Rar veya başka bir formatta sıkıştırılmış herhangi bir dosyayı her indirdiğimizde, içeriği görüntüleyebilmek için genellikle açma işlemi gerekir.

Ancak, Android cihazlar genellikle bu işleve sahip görevleri desteklemediğinden, bu yalnızca bilgisayarlar (PC'ler) için geçerlidir. Gerekli durumlarda işimizi zorlaştıran dosya döndürme hata mesajı veya 'desteklenmiyor' mesajları alacaksınız.

Bu nedenle, geliştirici ZDevs, mobil platformlarda, özellikle Android'de birçok kullanıcıya yardımcı olmak için ZArchiver'ı ince ayar yaptı ve yarattı.

ZArchiver ve ZArchiver Pro

Bu, piyasadaki en iyi veri sıkıştırma ve açma uygulamalarından biri olarak görülebilir. Farklı kitlelere ve kullanıcı ihtiyaçlarına hizmet eden ayrı özelliklere sahip ZArchiver ve ZArchiver Pro olmak üzere iki versiyonu vardır.

Ayrıca, Pro sürümü için yalnızca 1,6 $ ve normal sürüm için ücretsiz olan oyuncular, deneyimi çok uygun bir şekilde kendi beğenilerine göre serbestçe döndürebilirler. Piyasadaki diğer birçok uygulama gibi kullanıcıların kanını emmek için kullanıcıları daha pahalı bir sürüm almaya zorlamak yerine.

Çoğu sıkıştırılmış dosya biçimini destekler

Çünkü iki versiyon arasındaki özellikler Pro versiyona özel bazı iyileştirmeler ve yükseltmelerle benzer. Bu nedenle, kullanıcıların seçimlerinde genel bir görüşe ve objektif bir değerlendirmeye sahip olmaları için bu makale ZArchiver Pro'ya odaklanacaktır.

Advertisement

ZArchiver, 7z, zip, rar, XZ, gzip, iso, lzma, tar, rpm, dmg, img, zipx gibi hemen hemen tüm dosya türlerini destekler... popülerden özele neredeyse tüm standart biçimler kullanılabilir.

Kullanıcıların yalnızca açmak istedikleri veri dosyasını seçmeleri ve değiştirmeleri gerekir, ardından ZArchiver biçimi otomatik olarak orijinal klasöre veya belirtilen klasöre göre sınıflandırır.

Aracı uygulamalar aracılığıyla kullanılmasına tamamen izin verildiğinden, cihazınıza erişime uygulama üzerinden izin verebilir veya vermeyebilirsiniz.

Ayrıca ZArchiver Pro, kullanıcıların dosyaları daha az desteklenen biçimlerle sıkıştırmasını da destekler. Örneğin: 7z, zip, tar, XZ, gzip, lz4 veya zst, daha az olmasına rağmen, geliştirici tüm önemli ve popüler adları içerir - çok uygun.

Dosya depolama görevlerini optimize edin

Önemli gizli dosyalarınız, gizli belgeleriniz veya hassas kişisel bilgileriniz olduğunda, kullanıcılar gizliliği sağlamak için sıkıştırırken bir parola belirleyebilir.

Bu son derece önemli bir özelliktir ancak mobil platformlardaki diğer dosya yönetimi uygulamaları tarafından genellikle desteklenmez. Kullanıcılar, ZArchiver'ın harika optimizasyonu sayesinde artık eskisi gibi endişe duymadan temel belgeleri güvenle saklayabilir.

Kullanışlı dosya önizleme özelliği

Ayrıca geliştirici, dosya içeriğini çıkarmadan önce önizleme özelliği de ekledi. Bu eklenti daha önce yalnızca masaüstü platformunda destekleniyordu, ancak şimdi bir inceleme eki olarak Android işletim sisteminde destekleniyor.

Advertisement

Ayrıca, depolama kapasitesi 10 MB veya daha az olan dosyalar için kullanıcılar, sıkıştırmayı açmadan içeriği anında tam olarak görüntüleyebilir.

Böylece, her gün işlenecek çok fazla bilgi olduğunda kullanıcıların zamandan ve yerden tasarruf etmesine yardımcı olur.

Çoklu okumayı destekler ve dosya adı karakterlerinin değiştirilmesine izin verir

Göz ardı edilemeyecek bir şey, ZArchiver'ın Android işletim sisteminde tek iş parçacıklı ve çok iş parçacıklı cihazlar için destek sağlamasıdır. Tabii ki, çok çekirdekli işlemcilere sahip kullanıcılar (çoklu iş parçacığını destekler), çok daha hızlı görev işleme hızıyla daha iyi yükseltileceklerdir.

Yine de bu uygulama UTF-8 ve UTF-16'yı da destekleyerek verileriniz veya dosyalarınız için karakterleri birçok farklı şekilde değiştirmenize olanak tanır. Bu, piyasadaki diğer rakiplerin genellikle belirli bir karakter sınırına sahip olduğu bu uygulamanın başka bir harika özelliğidir.

Bulut depolama

Bir yan şey, ZArchiver'ın Google Drive kadar çok yönlü olarak yedeklemeye, taşımaya, kolaj yapmaya, kopyalamaya veya düzenlemeye izin vermesidir. Üstelik hepsi, daha önce olduğu gibi manuel olarak yapmak zorunda kalmadan otomatik olarak bulutta saklanır.

Android için ZArchiver Pro APK'sini ücretsiz indirin

ZArchiver, bugün mevcut olan lider kaliteli arşiv yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama, piyasadaki çoğu formatla sıkıştırma ve sıkıştırmayı açmayı destekler, diğer gelişmiş destek özellikleriyle birlikte gelir ve kesinlikle kullanıcıları memnun edecektir.

İndir Zarchiver [4.87 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş