YouTube Go APK Hileli 3.25.54 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

YouTube Go, eğlence kategorisinde yer alan uygulamalardan biridir ve Google LLC tarafından yayınlanmaktadır. Burada uygulama, kullanıcılara deneyimlemeniz için birçok kullanışlı özellik sağlayacaktır.

YouTube Go APK Hileli 3.25.54

Genel bakış YouTube Go

İsim YouTube Go
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 3.25.54
Boyut 14.2 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici Google LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.google.android.apps.youtube.mango
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Videoları olabildiğince çabuk indirmenize ve cihazınızdaki hafıza alanını azaltmanıza yardımcı olacak bir uygulama isteyenler bu uygulamaya gelin. Bu denemeniz gereken harika bir seçenek.

YouTube Go uygulamasıyla tanışın

YouTube Go nedir?

Bir akıllı telefon ile, kullanıcılar yalnızca mesaj yazamaz, arama yapamaz veya sosyal ağlara erişemez, aynı zamanda istedikleri zaman film izleyebilirler. Öte yandan, yetenek ve internet bağlantısı her zaman güçlü değildir, bu nedenle kullanıcıların çevrimdışıyken video izlemeyi destekleyen bir uygulamaya veya sınırlı hafıza kapasitesine sahip bir telefona ihtiyacı vardır.

Özellikle internet sitelerinde film izlerken reklamlar ve bunun yanı sıra son derece can sıkıcı lag ve donma ya da indirilmeyi bekliyor.

YouTube Go uygulamasının özellikleri

İlk olarak, YouTube Go uygulaması videoları hızlı bir şekilde indirebilir. Sadece bu değil, uygulama verileri son derece iyi kontrol etme yeteneğine sahiptir, kullanıcılar en etkili hat hızını korumak için hesaplama yapabilir.

Advertisement

Bu nedenle, video indirme işlemi kesintiye uğramaz veya veri kaybı olmaz ve diğer işlevler güçlü bir şekilde bağlanır. Ayrıca uygulama, videoları doğrudan mobil cihazınıza kaydetmenize de olanak tanır.

Veri kullanmadan çevrimdışı olarak izleyebileceğiniz indirilen videolar. Öte yandan kullanıcılar bu videoları özgürce izleyebilmekte ve birçok amaç için kullanabilmektedir.

Hafıza alanından tasarruf edin

Ayrıca, YouTube Go uygulaması bellek alanından tasarruf sağlar. Bir film veya favori bir program izliyor olsanız bile hafızada çok fazla yer kaplayabilir ve pili bitirebilir. Özellikle mobil cihazınızda aynı anda birçok tarayıcı açıkken, cihaz ısınacak ve sarsıntılı ve gecikmeli görünecektir.

YouTube Go uygulamasını cihazınıza kurarken dikkat etmeniz gereken tam da bu zamandır diyebiliriz. YouTube uygulamasının daha yalın bir versiyonu olarak görülüyor. Bu nedenle, kullanıcılar rahatça film izleyebilir ve diğer birçok kullanışlı özelliğe sahip olabilir.

Advertisement

Sadece bu da değil, yerden tasarruf, kullanıcıların film izlerken izlemesini kolaylaştırır. Çoğu video, nispeten uzun süreli filmlerde bile artık yavaş ve gecikmeli olmayacak. Kullanıcıların yalnızca kararlı internet bağlantı hızını kontrol etmesi gerekir. Böylece uygulamayı hızlı ve sorunsuz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Sorunsuz bağlantı, gecikme yok

Öte yandan, YouTube Go uygulaması, 3G'ye hızlı ve sarsıntısız bir şekilde bağlanmanıza ve yukarıda belirtilen diğer birçok koşula yardımcı olacaktır. Kullanıcılara tasarımdan özelliklere kadar kullanışlı bir uygulama sunmak için, uygulama yalnızca kullanıcılara daha hızlı film izleme sağlamak için gerekli olanı tutar.

Bu nedenle, YouTube Go uygulaması basit işlemlerle çok daha hızlı yapılır. Özellikle mobil cihazlar için bellek kaydetme yeteneği. Aynı zamanda video indirme, videoları önizleme veya videoları indirip izleme gibi seçeneklerin çoğu ya da videolar ne kadar…. kesinlikle saklanır ve kontrol edilir.

İndir YouTube Go [14.2 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş