Xtreme Motorbikes APK Hileli 1.8 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Xtreme Motorbikes APK Oyunu İçerisinde Motosiklet Sürme Keyfine Katılmak İster Misiniz? Xtreme Motorbikes Hileli Eklentisi İle İstediğiniz Motora Sahip Olabilirsiniz!

Xtreme Motorbikes APK Hileli 1.8

Genel bakış Xtreme Motorbikes

İsim Xtreme Motorbikes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4w+
Son Sürüm 1.8
Boyut 65.41 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Xtreme Games Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mehdirabiee.XtremeMotorbikes
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Xtreme Motorbikes Hileli APK Nedir?

Motosiklet sürüş tecrübesini gerçekçi bir fizik ile tecrübe etmeniz için geliştirilen, 3 boyutlu grafikler ile birlikte eğlenceli ve detaylı bir yapı üzerine kurulan, mobil bir yarış oyunudur.

Oyun içerisinde sahip olabileceğiniz +20 adet farklı tarzda motosiklet bulunmaktadır. Gerçek hayatta birçok kişinin cesaret edemediği manevraları sürüş esnasında gerçekleştirebilir, arkanızda yolcu taşıyabilirsiniz.

Advertisement

Xtreme Motorbikes Online bir mücadeleyi de kullanıcılara sunmaktadır. Mobil hileli oyunu, “Xtreme Games Studio” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. +17 yaş kullanıcıların erişimine sunulmuştur.

Xtreme Motorbikes APK İndir ile oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Xtreme Motorbikes Para Hilesi kullanarak oyunu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Xtreme Motorbikes APK Hileli oyununda önünüzü kaldırarak sürüş yapabilir, trafikte seyreden araçlar arasında makas atabilir, ses efekt desteği ile birlikte heyecan dolu bir sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İndir Xtreme Motorbikes [65.41 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş