Wonline Hileli APK 1.0.49

Gilberto Terry -

İndir WOnline APK, en iyi ücretsiz whatsapp çevrimiçi izleyicisidir, WOnline, ebeveynlere kimin çevrimiçi olduğu ve WhatsApp'ta en son görüldüğü hakkında anında bildirim sağlar.

Wonline  Hileli APK 1.0.49

Genel bakış Wonline

İsim Wonline
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0.49
Boyut 14 MB
Hileli yok
Kategori Aletler
Geliştirici AnalyzerJet Inc
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

WOnline APK hakkında

Günümüzün en büyük mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu uygulama, farklı kullanım politikaları ile bir süredir dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanıcı gizliliği ile ilgili son güncellemeler ile çeşitli önlemler alarak uygulama alanında da lider konumunu sürdürmektedir. Günümüzde kullanıcılar, mesajlarını ve en son ne zaman giriş yaptıkları gibi özellikleri görüntülemeyi kısıtlıyor, bu da bağlantılarındaki kişilerin onları izlemesini engelliyor. Kullanıcı mesajı görmüş ve diğer kullanıcıların bu bilgilerine erişimi olmadığı halde son oturum açma işleminin görüntülenmesini engellemiştir. Bu sefer de kullanıcıların imdadına WOnline APK yetişiyor. Android kullanıcılarına, kişilerindeki kişilerin son görüntülenme saatlerini ve WhatsApp'ta geçirdikleri süreyi takip etme olanağı sağlayan WOnline APK'yı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Çevrimiçi WhatsApp İzleyici, WOnline, anında WhatsApp bildirimleri ve en son çevrimiçi görünüm sağlar. Çevrimiçi izleme ücretsiz bir özelliktir. Ailenizin ve çocuklarınızın sosyal medya kullanımlarını ücretsiz takip etmenizi sağlar. WhatsApp'ın sessize alma özelliğini kullananlar da dahil olmak üzere çocuklarınız WhatsApp'ı görüntülerken sizinle etkileşime geçecek. Çevrimiçi doğrulama ile, ailenizi çevrimiçi bir WhatsApp takipçisi ile koruyabilirsiniz. Ücretsiz özelliği ile çocuklarınızın boş zamanlarında WhatsApp'ta geçirdikleri süreyi sınırlayın ve kontrol edin. Sizin için en iyi çevrimiçi etkinlik izleme ve kontrol uygulaması.

WhatsApp kapatma özelliğini kullananlar için, WhatsApp'ın ne zaman kapalı olduğunu bileceksiniz. WhatsApp'taki çevrimiçi gözetim, çevrimiçi izleme ile ailenizi güvende tutmanıza olanak tanır. Sınırlandırmanıza ve kontrol etmenize izin veren ücretsiz özellikler

WOnline APK, çevrimiçi etkinliklerinizi izlemenizi sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet, ailenizin ve çocuklarınızın sosyal medya kullanımlarını ücretsiz olarak izlemenizi ve onlara göz kulak olmanızı sağlar. WhatsApp ağ bağlantısı kesme özelliğini kullanan çocuğunuz, WhatsApp izlerken paylaşım yapabilir ve sizinle paylaşabilir.

WOnline APK'nın Özellikleri

  • Ingilizce kullan
  • Ücretsiz kargo
  • Kalıcı bir internet bağlantısı gerektirir,
  • Basit arayüz
  • Kullanımı kolay

Ebeveynler düşünülerek geliştirilen WOnline APK, kullanıcılara aile üyelerinin WhatsApp'ta geçirdikleri zamanı ve onları en son ne zaman gördüklerini takip etme fırsatı veriyor. Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan mobil uygulama, son zamanların en iyi WhatsApp takip uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Google Play üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunulan Android uygulaması herhangi bir root işlemine gerek kalmadan kullanılabiliyor. Uygulama herhangi bir veri ihlali içermez ve kullanıcı verilerini herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmaz.

Yayınlandığı günden bu yana 50 binden fazla indirilen mobil uygulama, kullanıcılar tarafından 1 üzerinden 5,4 puan aldı. Aldığı geri dönüşler ile kullanıcıları memnun eden WOnline APK, kalıcı bir internet bağlantısı gerektiriyor.

İndir Wonline [14 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş