Wolfteam APK Hile 1.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Wolfteam Hilesi Sınırsız Özellikleri Ücretsiz Olarak Kullanmanızı Sağlamaktadır! Wolfteam Hile 2021 İle Ayrıcalıklı Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz!

Wolfteam APK Hile 1.2

Genel bakış Wolfteam

İsim Wolfteam
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.2
Boyut 46 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Softnyx Co., Ltd
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Wolfteam Heroes Nedir?

“Softnyx Co., Ltd” tarafından geliştirilen silahlı, 2 boyutlu ve hileli bir macera oyunudur. Oyun bölümlerden oluşmaktadır. Bölümlerin sonunda zorlu canavarları yenerek diğer bölümlere geçmeniz gerekmektedir.

Wolfteam Mobil oyununda kullanabileceğiniz birçok silah çeşidi bulunmaktadır. APK son sürüm içerisinde el bombası, roket atar, tabanca, tüfek, makinalı tüfek ve daha birçok silah bulunmaktadır.

Wolfteam APK oyununda ilerledikçe karakterinizin yeni becerilerini kullanıma açabilirsiniz. Size yardımcı olması için paralı askerleri kiralayabilir, zorlu bölümlerde savaşa askerlerinizle birlikte katılabilirsiniz.

Bölümleri geçtikçe kazandığınız ödüller ile karakterinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Savaş rozetlerini toplayabilir, oyunda hızlı ilerlemek için hile kullanabilirsiniz. Wolfteam Hile İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Wolfteam Hile oyununda ekstra özellikler ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Hile kullanarak daha keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İndir Wolfteam [46 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş