Wolfteam APK Hileli 1.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Wolfteam Hilesi Sınırsız Özellikleri Ücretsiz Olarak Kullanmanızı Sağlamaktadır! Wolfteam Hileli 2022 İle Ayrıcalıklı Bir Oyun Deneyimini Tecrübe Edebilirsiniz!

Wolfteam APK Hileli 1.2

Genel bakış Wolfteam

İsim Wolfteam
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.2
Boyut 46 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Softnyx Co., Ltd Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Wolfteam Heroes Nedir?

“Softnyx Co., Ltd” tarafından geliştirilen silahlı, 2 boyutlu ve hileli bir macera oyunudur. Oyun bölümlerden oluşmaktadır. Bölümlerin sonunda zorlu canavarları yenerek diğer bölümlere geçmeniz gerekmektedir.

Wolfteam Mobil oyununda kullanabileceğiniz birçok silah çeşidi bulunmaktadır. APK son sürüm içerisinde el bombası, roket atar, tabanca, tüfek, makinalı tüfek ve daha birçok silah bulunmaktadır.

Advertisement

Wolfteam APK oyununda ilerledikçe karakterinizin yeni becerilerini kullanıma açabilirsiniz. Size yardımcı olması için paralı askerleri kiralayabilir, zorlu bölümlerde savaşa askerlerinizle birlikte katılabilirsiniz.

Bölümleri geçtikçe kazandığınız ödüller ile karakterinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Savaş rozetlerini toplayabilir, oyunda hızlı ilerlemek için hileli kullanabilirsiniz. Wolfteam Hileli İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Wolfteam Hileli oyununda ekstra özellikler ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Hileli kullanarak daha keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İndir Wolfteam [46 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş