WhatsApp Hileli APK 2.23.5.78

Gilberto Terry -

WhatsApp APK İle Yazılı, Sesli Ve Görüntülü Olarak Anlık İletişim Kurun! WhatsApp Plus APK İle İnternet Üzerinden İstediğiniz Kişiye Mesaj Gönderebilirsiniz!

WhatsApp  Hileli APK 2.23.5.78

Genel bakış WhatsApp

İsim WhatsApp
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.23.5.78
Boyut 40.54 Mb
Hileli yok
Kategori Haberleşme
Geliştirici WhatsApp LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.whatsapp
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

WhatsApp Messenger Nedir?

İletişim, yaşadığımız sosyal toplumun zorunlu gereksinimlerinden birisidir. Her gün daha çok gelişen teknoloji, iletişim alanında da sunduğu yenilikler ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

50 sene öncesinden günümüze kadar iletişimin değişimini düşünmek ister misiniz? Hepimiz zaman zaman o tarihlerde iletişimin ne kadar zor kurulduğunu büyüklerimizden duymaktayız.

İletişimin cebimizde taşıdığımız cep telefonu adı verilen cihazlar ile sağlanmasının ardından, istediğimiz kişinin numarasını kullanarak o kişi ile saniyeler içerisinde iletişim kurabilmekteyiz.

whatsapp hile apk

Akıllı cihazlarımızda internet özelliğinin erişilebilir bir seçenek olarak bize sunulmaktadır. Bu özellik ile birlikte iletişim alanında uygulama geliştiricileri tarafından çeşitli uygulamalar piyasaya sürülmüştür.

APK WhatsApp uygulaması, kullanıcılara sunduğu pratik iletişim seçenekleri ile bu uygulamalar arasından sıyrılmıştır. Dünyanın her yerinde uygulamanın 150 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Teknolojinin bu şekilde gelişmesi ile birlikte uzun telefon görüşmelerinin yerini kısa mesajlaşmalar almıştır. Mesajlaşma işlemi ile kullanıcılar çok hızlı bilgi paylaşımı yapabilmektedir.

Bu sebeplerle günümüzde iş yerlerinde bile WhatsApp konuşma grupları bulunmaktadır. Bu gruplardan işle ilgili güncel bilgiler paylaşılmakta, yönlendirmeler yapılmakta ve rapor verilmektedir.

WhatsApp Uygulamasının Temel Özellikleri

WhatsApp İndir APK uygulaması sade bir arayüze sahiptir. Kullanıcılara sunduğu özelliklerle dünya üzerindeki en iyi iletişim uygulamalarından birisidir. Uygulama internet bağlantısı ile birlikte çalışmaktadır. Bu uygulamayı özel yapan özellikleri inceleyelim.

whatsapp plus apk
  1. Anlık Mesajlaşma

Akıllı cihazınızdan diğer kullanıcılara anlık olarak mesaj atmanızı sağlamaktadır. Rehberinize kayıt ettiğiniz bir kişiyi uygulama içerisindeki arama çubuğundan bulabilir, mesaj gönderebilirsiniz.

Karşı tarafa mesaj gönderdiğiniz zaman, mesaj sonunda tık işareti görülmektedir. Bu işaret mesajın sizin cihazınızdan gönderildiğini simgelemektedir. Mesajınız karşı tarafın cihazına mesaj ulaştığı anda tık işaretinin yanına bir tane daha tik eklenir ve çift tık işareti görülür.

Çift tık işareti gri renktedir. Karşı taraf mesajınızı okuduğu anda bu renk maviye dönüşmektedir. Fakat bazı kullanıcılar isteğe bağlı olarak çift tıkın maviye dönme özelliğini kapatabilmektedir. Bu sayede karşı taraf gönderdiği mesajının okunup okunmadığından emin olamamaktadır.

Advertisement
  1. Sesli İletişim

WhatsApp üzerinden diğer kullanıcılarla yazılı iletişim kurabildiğiniz gibi, sesli iletişim de kurabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle arama yapmak istediğiniz kişiyi, arama çubuğunu kullanarak bulmanız gerekmektedir.

İlgili kişiyi bulduktan sonra üzerine tıklayarak konuşmanızın açılacağı ekrana girebilirsiniz. Bu ekranın sağ üst tarafında telefon simgesinde bir buton bulunmaktadır. Bu butona tıklayarak arama yapabilirsiniz.

whatsapp aero apk

Sesli iletişim internet üzerinden sağlanmaktadır. Bu sebeple aradığınız kişinin internet bağlantısı cihazında açık değil ise, o kişiye ulaşmanız mümkün değildir.

  1. Görüntülü İletişim

Uygulama görüntülü olarak konuşma yapmanıza imkan tanımaktadır. Görüntülü iletişim kurmak için sesli iletişimde uyguladığımız gibi öncelikle kullanıcıyı bulmamız gerekmektedir.

Ekranın sağ üst köşesinde sesli iletişim simgesinin solunda kamera şeklinde bir simge bulunmaktadır. Bu simgeye bastığınız anda, karşı tarafa görüntülü olarak arama isteği gönderilmektedir. Karşı taraf arama isteğini kabul ettiği anda sohbet başlamaktadır. 

Uygulamanın Ekstra Özellikleri

Uygulamayı kullanmak için giriş yapıp oturum açmanıza gerek yoktur. Uygulamayı cihazınıza bir kere kurmanız, kullanmak için yeterlidir. WhatsApp APK İndir ve tüm özellikleri ücretsiz kullan!

whatsapp apk indir

Kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra 1 kereye mahsus olarak üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi için telefon numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Telefon numaranızı yazdıktan sonra gelen doğrulama kodunu uygulama ekranına yazarak kurulum işlemini sonlandırabilirsiniz. Uygulama otomatik olarak rehberinize kayıtlı numaralardan WhatsApp kullanıcısı olanları size listelemektedir.

WhatsApp uygulaması aracılığı ile sohbet grupları oluşturabilir veya gruplara katılabilirsiniz. Gruplara özel bir grup ismi koyulabilmektedir ve gruplara 2 ile 256 kişi arasında katılımcı dahil olabilmektedir.

Kullanıcılara sesli mesaj gönderebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için sohbet ekranından sesli mesaj göndermek istediğiniz kişiyi seçmeniz gerekmektedir.

Seçiminizin ardından ekranın sağ alt köşesinde bulunan mikrofon simgesine basılı tutarak ses kaydını başlatabilirsiniz. Kayıt işleminiz sonlandığında elinizi butondan çektiğiniz takdirde, ses kaydı karşı tarafa gönderilecektir.

Advertisement

Bu kaydı kaydetmeye başladıktan sonra göndermekten vaz geçerseniz, butona basılı olan parmağınızı sola doğru sürüklemeniz mesaj gönderimini iptal edecektir.

gb whatsapp apk

Kullanıcılara fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz. Tek seferde 30 fotoğrafa kadar gönderim yapabilirsiniz. Bu gönderimi yapabilmek için sohbet ekranından konuşma penceresini açmanız gerekmektedir.

Pencere üzerinde mesaj yazdığınız yerin sol tarafındaki + (artı) işaretine bastığınız anda cihazınızın galerisi açılmaktadır. Buradan istediğiniz fotoğraf veya videoların seçimini yapabilir ve “Gönder” tuşuna basarak gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp Business APK ile uygulamayı iş amaçlı kullanabilirsiniz. WhatsApp Web APK ile uygulamayı bilgisayarınız üzerinden açabilir ve kullanabilirsiniz.

Gönderdiğiniz bir mesajı silmek isterseniz, bunu da yapmanız mümkündür. Sohbet penceresi içerisinde gönderdiğiniz bir mesajı silmek için o mesajın üzerine basılı tutmanız gerekmektedir.

Basılı tutmanızın ardından mesajın üzerinde “Benden Sil”, “Herkesten Sil” isimli iki seçenek belirecektir. Bu seçeneklerden birisini seçerek silme işlemini tamamlayabilirsiniz. WhatsApp APK Son Sürüm ile güncel versiyonu kullanabilirsiniz.

Karşı tarafın mesajına yanıt vermek için size gelen mesajı, kendi mesajınıza ek yapabilirsiniz. Bu sayede konuştuğunuz akıcı sohbet içerisinde hangi mesaja ne yazarak cevap verdiğinizi kolayca ifade edebilirsiniz.

whatsapp indir apk

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için sohbet penceresinde karşı tarafın gönderdiği mesajı parmağınızla tutarak sağa doğru sürüklemeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp Aero APK ve Gb WhatsApp APK gibi uygulamalar WhatsApp’ın kullanıcıya izin vermediği bazı özellikleri kullanıma açmak için geliştirilmiştir.

Son Olarak

WhatsApp uygulaması “WhatsApp LLC.” tarafından geliştirilen bir haberleşme uygulamasıdır. 2009 yılından beri kullanıcılara hizmet vermektedir.

“Jan Koum” tarafından kısıtlı bir bütçe ve borçlar alarak kurulan uygulama, günümüzde sunduğu hizmetler ile dünyada günlük olarak en çok kullanılan uygulamalardan birisidir.

Uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için uygulamayı WhatsApp Hileli APK ile sitemizden Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

 

İndir WhatsApp [40.54 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş