VivaVideo Pro APK Hileli 9.8.5 (Vip)

Gilberto Terry -

Kendinize bir video düzenleme uygulaması bulmakta zorlanıyor musunuz? Yüksek kaliteli bir video elde etmek istiyorum. Keskin görüntülerle birden fazla video oluşturmak için araçları kullanın.

VivaVideo Pro APK Hileli 9.8.5

Genel bakış VivaVideo Pro

İsim VivaVideo Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 9.8.5
Boyut 145.56 Mb
Hileli Vip
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.quvideo.xiaoying
Özellikleri +
yok
Tanımlama

VivaVideo Pro Hakkında

VivaVideo uygulaması sizin için bir seçenektir. Binlerce video klip üretmeniz için bir araç. Şu ana kadar uygulama birçok olumlu geri dönüş aldı. Çeşitli özelliklerin yanı sıra birçok efektle. VivaVideo en mükemmel videoları getirmeyi vaat ediyor. Bir video düzenleyici olarak VivaVideo, videoya daha fazla deneyim getirir. Becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olun, video oluşturmada birçok beceri ekleyin. Video oluşturmak artık çok kolay. VivaVideo, diğer uygulamaların sahip olmadığı işlevleri tamamen sentezler.

Bugün video oluşturmak bize çok tanıdık geliyor. VivaVideo'yu kullanırken kendinizi bir profesyonel gibi hissedeceksiniz. Videoları kendiniz yapın ve düzenleyin, en eşsiz videoları getirin. Profesyonel bir video yapımcısı olmak ister misiniz? VivaVideo bu hayali gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Birlikte gerçek bir fotoğrafçı gibi binlerce video oluşturursunuz. Yaşam anlarını, etrafınızda olup bitenleri yakalayın. Yeteneğini videolarla göster, hazır mısın? VivaVideo, yetenek ekebileceğiniz yerdir, videonun iyi olup olmadığı size bağlıdır. Ayrıca, PowerDirector, VLLO gibi aynı türden bazı uygulamaları yükleyin. Video oluşturmak için daha fazla fikriniz olacak.

VivaVideo APK indirin – Bir video yapımcısı olun

VivaVideo, sizi bir video yapımcısı olma yolunda en hızlı yola sokar. Burada, efektlerden filtrelere, araçlara kadar her şey donanımlıdır. Kullanıcıların kullanması için bir fotoğraf ve video kombinasyonu kullanma desteği. Güçlü bir kişiliğe sahip harika videolar oluşturun. Ek olarak, VivaVideo'nun kullanımı ücretsiz olan büyük bir müzik mağazası da vardır. Çok çeşitli üstün özelliklerle çok stilde videolar getirin. Dışarıda çok fazla video düzenleme uygulaması var. Ancak VivaVideo en iyi seçim olacaktır, ikinci bir seçenek bulmak zor.

Video filtreleri

Filtreler kullanılırken videonun rengi değişir. Orijinal videonun renkleri, sevdiğiniz renkler olan daha parlak renklerle değiştirilecektir. Birden çok temaya sahip filtreler, çok çeşitli seçenekler sunar. Sinema, Glitch, Bölünmüş, VHS ve Sihirli Ayna ve daha fazlası. Bu filtrelerin çoğu ücretsizdir. Kullanıcıları kullanırken ücret ödeme konusunda endişe etmeyin. En sevdiğiniz renklerin her biriyle temaları arayın

ücretsiz müzik mağazası

VivaVideo size çok çeşitli müzik türlerinden oluşan bir müzik mağazası sunar. Hepsi ücretsiz paketlerdir. Daha eğlenceli hale getirmek için videoya müzikler ekleyin. Daha akılda kalıcı seslerle. Artık müzik telif hakkı konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü buradaki tüm sesler mevcut. Sadece müzik kataloğuna gidin ve iyi müzik bulun. Her ikisinin de kullanımı ücretsizdir ve daha zengin videolara katkıda bulunmak için birçok tercihli hizmete sahiptir.

videolar için efektler

Ek efektler kullandığınızda oluşturduğunuz video çarpıcı olacaktır. Video arka planları için gökkuşağı efektleri, kar yağışı gibi. Videoya kelimelerle metin ekleyin, istediğiniz gibi yakınlaştırın veya uzaklaştırın. VivaVideo'nun size verdiği efektler birçok eser yaratır. Sadece sıradan videolar değil, hepsi içerik ve biçim olarak uyumludur. Her efekt, her video detayında önemli bir rol oynayan bir işlev taşıyacaktır.

Fotoğrafları ve videoları birleştirin

VivaVideo, çekici videolar vererek hem fotoğrafları hem de videoları birleştirme özelliğine sahiptir. Birden fazla fotoğraf ve videoyu birlikte, hatta üst üste kullanın. VivaVideo'nun diğer uygulamalardan farklı olarak böyle bir özelliği var. Fotoğraflar ve video klipler arasında birçok yeni fikir edinin. Ayrıca videolar için sevimli çıkartmalar da kullanabilirsiniz. Videoyu daha canlı ve renkli hale getirin. Düzenledikten sonra, düzenlediğiniz tüm videoları çevrimiçi olarak yayınlayın. Videoları insanlara en hızlı şekilde yaklaştırın.

Kaliteli video düzenleme

Videolarınızı özelleştirmeniz için birçok güçlü araç içeren düzenleme yazılımı. Araçların tümü kullanımı basitleştirilmiştir. Çok fazla içerik, görüntü ve ses kalitesiyle oluşturulan videolar için. Düzenleme araçları, uygulama kategorisinin en üstünde sıralanır. Video oynatma hızını özelleştirin, bulanıklaştırın, videolar için parlaklığı değiştirin. İhtiyaçlarınıza göre resim, metin ve müzik ekleyin.

Tonlarca olağanüstü özelliğe sahip video oluşturma ve düzenleme uygulaması. Çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. Video prodüksiyon tutkunuzu tatmin edin. Videoları kendi renkleriyle düzenlemek için VivaVideo modunu indirin.

İndir VivaVideo Pro [145.56 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş