Village Rhapsody Hileli APK 1.4.501 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Village Rhapsody APK iOS, dul kadınların hayatlarını iyileştirmelerine yardımcı olan bir çiftçilik, ağaç kesme, balık tutma, çiftçilik rol yapma oyunudur. Village Rhapsody oyununa gelince, kendi imparatorluğunuzu kurabilirsiniz.

Village Rhapsody  Hileli APK 1.4.501

Genel bakış Village Rhapsody

İsim Village Rhapsody
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.501
Boyut 600 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici YooGame DEV
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Village Rhapsody Hakkında

Village Rhapsody, geniş çiftlik oyunları koleksiyonumuzda mevcuttur. Bu simülasyon oyununa sadece birkaç tıklamayla ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Tüm yeni oyunlar ve çeşitli güncellemeler, oyunlarda her zaman kullanımınıza sunulur.

Oyuncular, yeni bir kırsal alanın inşasına katılan hırslı bir genç adamın rolünü üstlenecekler.

Köylülerin isteklerini yerine getirmek, kızların ihtiyaçlarını karşılamak, kızların size olan iyi niyetini geliştirmek ve onun şerefi için çabalamak için yaşam becerilerini kullanacak, dul kadına su taşıma cesaretini gösteren güçlü bir adam.

Oyunda her gün tohum ekmenin, pırasaları sulamanın ve büyümelerini izlemenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Haritadaki her alanı keşfedin ve balık tutmanın keyfini çıkarın. Ahlaksız, diğer insanların aile sırlarını arar.
Görevler ve hikayeler aracılığıyla her karakterin arkasındaki hikayeyi anlayın. Dul kadınların ve eşlerin hayatlarını iyileştirmelerine yardımcı olacak çiftçilik, tomrukçuluk, balıkçılık ve çiftçilik rol yapma oyunu

Advertisement

Oyunda her gün tohum ekmenin, pırasaları sulamanın ve büyümelerini izleyerek eğlenmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Haritadaki her alanı keşfedin ve balık tutmanın keyfini çıkarın. Diğer insanların aile sırlarını gelişigüzel aramak. Görevler ve hikayeler aracılığıyla her karakterin arkasındaki hikayeyi anlayın. Çiftçilik, tomrukçuluk, balıkçılık, çiftçilik rol yapma oyunu dul kadınların hayatlarını iyileştirmelerine yardımcı olur.

Çözüm

Bu inceleme, Village Rhapsody Apk hakkındaki tüm sorularınızı yanıtlamış olmalıdır. Android ve PC için bu harika uygulamayı şimdi indirin ve keyfini çıkarın. Village Rhapsody Apk'ı beğendiyseniz, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Yetenekli bir oyuncu olun ve ne istediğinize dikkat edin. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlarla birlikte bir sonraki ikinci hayatın kahramanı olacaksınız.

İndir Village Rhapsody [600 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş