Universal Truck Simulator Hileli APK 1.15.0 (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

Universal Truck Simulator Ne Zaman Çıkacak Diye Soruyorsanız, Mobil Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz! Universal Truck Simulator İndir Ve Gerçekçi Sürüşe Katıl!

Universal Truck Simulator  Hileli APK 1.15.0

Genel bakış Universal Truck Simulator

İsim Universal Truck Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.15.0
Boyut 559.93 Mb
Hileli Sinirsiz para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Dualcarbon-Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dualcarbon.universaltrucksimulator
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Universal Truck Simulator Gameplay Nedir?

Kamyon ve tır gibi ağır vasıta araçlarını sürmenizi sağlayan simülasyon oyunu, 3 boyutlu grafikleri ile birlikte detaylı olarak geliştirilen gerçekçi bir yapı üzerine kurulmuştur. Hileli özellikleri ile birlikte sunulmaktadır.

Yapısı itibariyle Universal Truck Simulator Play Store gibi oyun platformları üzerinde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Mobil oyun oldukça geniş bir dünya haritasını içerisinde bulundurmaktadır.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz kamyonlar farklı yapı ve özelliklere sahiptir. Ayrıca taşımacılık yapmak için kullanabileceğiniz römorklar, farklı kapasitelere ve görünümlere sahiptir.

Advertisement

Universal Truck Simulator Test APK oyunu içerisinde kendi garajınızı kurabilir, garajınızın büyüklüğünü genişletebilirsiniz. Araçlarınızın parçalarını geliştirebilir, daha performanslı araçlara sahip olmak için yükseltmeler yapabilir ve hileli kullanabilirsiniz.

Universal Truck Simulator Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, mobil oyunu cihazınıza indirmek için yazımız içerisindeki indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz. Universal Truck Simulator Download ile hileli oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Universal Truck Simulator APK oyunu, “Dualcarbon-Games” tarafından geliştirilmiştir. Hileli özellikleri ile birlikte sınırsız kaynağa sahip olabileceğiniz mobil bir simülasyon oyunudur.

İndir Universal Truck Simulator [559.93 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş