Trucks of Simulator Europe 3 Hileli APK 0.34.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Trucks Of Simulator Europe 3 APK İle Açık Dünyada Kamyon Sürüşüne Katıl! Trucks Of Simulator Europe 3 Ne Zaman Çıkacak Diye Soruyorsan, Oyunu Cihazına Hemen Yükle!

Trucks of Simulator Europe 3  Hileli APK 0.34.1

Genel bakış Trucks of Simulator Europe 3

İsim Trucks of Simulator Europe 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.34.1
Boyut 205 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Wanda Software
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
  • Mağazada dolar ürünleri satın almak parayı 100100'e kadar artırabilir ve aynı zamanda reklamları kaldırabilir, arayüzü değiştirmeniz veya bir yenileme değeri kullanmanız gerekir.
Tanımlama

Trucks Of Europe 3 Mod APK Nedir?

Avrupa içerisinde birçok şehire kargo taşımacılığı yaparak kamyon sürme deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil bir hileli oyunudur. Oyuncular açık dünya içerisinde özgürce sürüş yapabilmektedir.

Avrupa kamyonlarını kullanarak sürüş yapabileceğiniz hileli oyunu içerisinde, 7 farklı kamyon tipi bulunmaktadır. 25’ten fazla treylerı ve ağır yükleri kamyonunuza bağlayabilirsiniz.

Trucks Of Simulator Europe 3 Beta oyunu 3 boyutlu tasarım ve gerçekçi mekanik ile birlikte sunulmaktadır. Ülke yollarına çıkabilir, otobanda sürüş yapabilir ve trafik kurallarına dikkat ederek para kazanabilirsiniz.

Değişen hava koşulları ile birlikte zorlu yollarda sürüş yapabilir ve hileli özelliklerini kullanabilirsiniz. Herhangi bir kaza durumunda aracınıza hasar alabilir, sürüş esnasında yakıt tüketiminizi takip edebilirsiniz.

Trucks Of Simulator Europe 3 Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, Trucks Of Simulator Europe 3 İndir APK ile hileli oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Trucks Of Europe 3 APK oyunu HD grafikler ile birlikte “Wanda Software” tarafından geliştirilmiştir. Oyun içerisindeki başarılarınızla lider tablolarında yer alabilir, diğer oyuncularla rekabet içerisine girebilirsiniz.

İndir Trucks of Simulator Europe 3 [205 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş